3:0
5:4
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - BLACK ANGELS 12:4
16. Filip Krčmář, 17. Rostislav Gattnar, 19. Adam Choma, 20. Ondřej Sidunov, 34. Jan Besta, 36. Rostislav Gattnar, 39. Rostislav Gattnar, 47. Vojtěch Šimík, 47. Rostislav Gattnar, 49. Adam Zubek, 57. Tomáš Hanzlík, 59. Ondřej Čech - 42. Matouš Burian, 42. Jan Michálek, 43. Štěpán Kostrhún, 56. Matouš Burian; rozhodčí: Martin Müller - Michal Nehera; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 33; zásahy brankářů: Petr Maláč 22 - Tomáš Ernée 11, Šimon Zídek 6; po třetinách: 4:0, 3:0, 5:4;
60:01
Komentář trenéra hostí Jakuba Zalubila: Tvrdý zápas, který rozhodla střelecká produktivita domácích. Neodehráli jsme tady v Petrovicích špatný zápas, jen jsme nezvládli hlavami vždy druhé půlky třetin. Děkujeme za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích Václava Gurkovského: Náročný zápas hlavně po psychické stránce. Vyhráli jsme nejen po florbalově stránce, za což jsem klukům poděkoval. Děkuji pořadatelům za zápas.
60:00
59:59
Střely po třetí třetině: Domácí 10 Hosté 10. Celkem domácí 28 hosté 26. Nejlepší hráči utkání - domácí Petr Maláč, hosté Matouš Burian
59:46
Vyloučen hráč Michal Derevlanyj družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
59:36
Vyloučen hráč Matyáš Gryz družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:07
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Čech, asistoval Rostislav Gattnar (12:4).
57:02
Vyloučen hráč Marek Fryš družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za zdržování hry.
56:41
Krčmářovi se podařilo zachytit přihrávku hostů, nemohl ale nic udělat,protože rozhodčí přerušili hru.
56:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tomáš Hanzlík bez asistence (11:4).
56:08
A Vítky opět zvyšují gólem do prázdné brány.
55:34
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian, asistoval Tomáš Čáslava (10:4).
54:48
Hosté jsou v šesti.
54:47
Timeout BLACK ANGELS
53:22
Burian teď tvrdou střelou zasáhl Maláče přímo do helmy.
51:51
Gattnar těsně před bránou minul..
51:11
Domácí se snaží uklidnit hru a kombinují na vlastní polovině.
49:14
Gattnar teď nahrál hostujícímu hráči, hned ale svou chybu napravila a na míčku jsou domácí.
48:48
Hra se nám dost přiostřila.
48:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Zubek, asistoval Martin Gattnar (10:3).
46:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Ondřej Čech (9:3).
46:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vojtěch Šimík bez asistence (8:3).
46:12
Šimík zvyšuje krásnou střelou do levého horního rohu brány.
45:51
Gattnarova střela teď jen tak tak minula branku.
43:43
Další nebezpečná střela hostů, tentokrát to zkusil Kostrhún.
42:23
Vypadá to, že hosté se začínají pomalu dostávat do hry...
42:22
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Štěpán Kostrhún, asistoval Marek Čejka (7:3).
41:48
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jan Michálek, asistoval Lukáš Staněk (7:2).
41:01
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Matouš Burian, asistoval Marek Fryš (7:1).
41:01
Opět první střela v přesilovce a hosté střílí svůj první gól.
40:50
Vyloučen hráč Ondřej Sidunov družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
39:59
Střely na bránu v druhé třetině: Domácí:7 Hosté:6.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Ondřej Sidunov (7:0).
38:37
Gattnar teď střílí těsně nad branku.
36:16
Hanzlík zachytil přihrávku hostů před jejich vlastní bránou a mohl střílet. Ernée si ho ale pohlídal a chytá.
35:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Rostislav Gattnar, asistoval Štěpán Kaleta (6:0).
35:28
První střela v přesilovce a hned je z toho gól.
35:07
Vyloučen hráč Martin Surový družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání.
34:14
Vítkovice v šesti na míčku a bude se vylučovat.
33:46
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Besta, asistoval Adam Choma (5:0).
32:28
Další střelecký pokus hostů končí v domácí obraně.
30:24
domácí se pokusili o střelu z rozehrávky před bránou hostí, míček ale končí v hostující obraně.
28:46
Muller teď z blízka na Maláče a ten vyráží míček nohama.
26:44
Heřmanský to zkoušel z půlky, netrefil ale ani bránu.
24:45
Besta ztratil míček těsně před vlastní bránou, hosté ale opět netrestali.
23:36
Čáslava nezpracoval přihrávku a nemohl tak střílet do odkryté branky.
20:41
Vítkovičtí teď měli možnost trestat chybu Čáslava, ale nic z toho nebylo,a tak míček končí u hostů.
20:01
Buly zase pro domácí.
20:00
20:00
19:59
Střely na bránu po první třetině: Domácí.11 Hosté:10.
19:55
Hosté ještě měli šanci snižovat z rozehrávky před bránou domácích, ale Maláč si s tím opět poradil.
19:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Sidunov, asistoval Vojtěch Šimík (4:0).
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Choma, asistoval Matyáš Gryz (3:0).