1:2
5:0
- : -

1. SFK Havířov - FBC ORCA KRNOV 7:2
6. Lukáš Galla, 17. Radek Stolárik, 25. Ondřej Matzner, 27. Radek Stolárik, 33. Lukáš Galla, 34. Alex Foltyn, 36. René Nieslanik - 15. Jakub Kelemen, 19. Jan Kaufman; rozhodčí: Adam Kiovský - Martin Ručka; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Erik Beza ? - Václav Hradil ?; po třetinách: 1:0, 1:2, 5:0;
36:00
35:10
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil René Nieslanik, asistoval Adam Kolodziej (7:2).
33:22
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Alex Foltyn, asistoval Ondřej Matzner (6:2).
32:56
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Lukáš Galla bez asistence (5:2).
32:55
Vyloučen hráč Adam Derka družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
31:14
Vyloučen hráč Alex Foltyn družstva 1. SFK Havířov na 2 minuty za sekání.
30:00
Timeout FBC ORCA KRNOV
26:30
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Radek Stolárik, asistoval Vojtěch Petřík (4:2).
24:32
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Ondřej Matzner, asistoval Alex Foltyn (3:2).
24:00
24:00
18:45
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jan Kaufman, asistoval Josef Černý (2:2).
17:13
Vyloučen hráč Samuel Vraník družstva 1. SFK Havířov na 2 minuty za sekání.
16:27
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Radek Stolárik z trestného střílení (2:1).
14:19
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jakub Kelemen, asistoval Robin Galuszka (1:1).
12:00
12:00
05:07
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil Lukáš Galla, asistoval Adam Kolodziej (1:0).
04:37
Vyloučen hráč Dominik Tvrdoň družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Kiovský a Martin Ručka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ORCA KRNOV: brankář: Václav Hradil; hráči v poli: Josef Černý, Adam Derka, Prokop Golláň, Alexandr Slejška, Jan Kaufman
00:00
Line-up domácích 1. SFK Havířov: brankář: Erik Beza; hráči v poli: Jan Zaoralek, Vojtěch Petřík, Radek Stolárik, Alex Foltyn, Ondřej Matzner