0:1
6:0
- : -

FBC Česká Lípa white - FLORBAL JABLONEC 6:1
13. Ladislav Pekárek, 15. Jindřich Jásek, 16. Mikeš Motejzík, 17. Mikeš Motejzík, 18. Oliver Šulc, 21. Ondřej Martinec - 6. Dominik Majer; rozhodčí: Martin Procházka - Daniel Castrillo; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Vojtěch Beránek 2 - Hynek Koziol 4; po třetinách: 0:1, 6:0;
24:00
20:28
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Ondřej Martinec, asistoval Mikeš Motejzík (6:1).
17:55
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Oliver Šulc, asistoval Jiří Moravík (5:1).
16:04
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Mikeš Motejzík, asistoval Ladislav Pekárek (4:1).
15:53
15:22
Vyloučen hráč Jan Šimek družstva FBC Česká Lípa white na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
15:04
Trestné střílení družstva FLORBAL JABLONEC neproměnil Michal Blažek.
14:54
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Jindřich Jásek, asistoval Mikeš Motejzík (2:1).
12:22
Branku družstva FBC Česká Lípa white vstřelil Ladislav Pekárek, asistoval Viktor Steinz (1:1).
12:00
12:00
05:04
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Dominik Majer, asistoval Denis Hušek (0:1).
02:28
Vyloučen hráč Jan Šimek družstva FBC Česká Lípa white na 2 minuty za hrubost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Procházka a Daniel Castrillo.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL JABLONEC: brankář: Hynek Koziol; hráči v poli: David Dupač, Petr Faltus, František Halama, Michal Blažek, Matyáš Petz
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa white: brankář: Vojtěch Beránek; hráči v poli: Jiří Moravík, Ladislav Pekárek, Václav Drahoš, Viktor Steinz, Ondřej Hudík