6:2
5:0
- : -

Banes Florbal Soběslav - FA Č. Budějovice Třeboň Vikingové 11:2
3. Štěpán Čáp, 5. Šimon Vácha, 7. Tomáš Holota, 12. Tomáš Holota, 12. Štěpán Čáp, 12. Matěj Duba, 14. Tomáš Holota, 18. Štěpán Čáp, 18. Tomáš Holota, 24. Tadeáš Faust, 26. Jiří Pavliš - 9. František Rušín, 10. Ondřej Medek; rozhodčí: Tomáš Houska - Patrik Reindl; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Petr Hejný ?, Ondřej Dařílek ? - Václav Postl ?, Marek Chochmal ?; po třetinách: 6:2, 5:0;
26:00
25:02
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Jiří Pavliš bez asistence (11:2).
23:31
Timeout Banes Florbal Soběslav
23:31
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Tadeáš Faust, asistoval Tomáš Holota (10:2).
17:19
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Tomáš Holota, asistoval Jiří Pavliš (9:2).
17:08
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Štěpán Čáp, asistoval Tadeáš Faust (8:2).
16:11
Timeout FA Č. Budějovice Třeboň Vikingové
13:55
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Dařílek družstva Banes Florbal Soběslav
13:00
Střídání brankáře. Nový brankář Marek Chochmal družstva FA Č. Budějovice Třeboň Vikingové
13:00
13:00
11:58
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Matěj Duba, asistoval Štěpán Čáp (6:2).
11:28
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Štěpán Čáp, asistoval Matěj Duba (5:2).
11:22
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Tomáš Holota bez asistence (4:2).
09:31
Branku družstva FA Č. Budějovice Třeboň Vikingové vstřelil Ondřej Medek bez asistence (3:2).
08:26
Branku družstva FA Č. Budějovice Třeboň Vikingové vstřelil František Rušín, asistoval Daniel Fuka (3:1).
07:31
Vyloučen hráč Tadeáš Faust družstva Banes Florbal Soběslav na 2 minuty za bránění ve hře.
06:45
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Tomáš Holota, asistoval Šimon Vácha (3:0).
04:37
Branku družstva Banes Florbal Soběslav vstřelil Šimon Vácha bez asistence (2:0).
02:16
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Houska a Patrik Reindl.
00:00
00:00
Line-up hostů FA Č. Budějovice Třeboň Vikingové:
00:00
Line-up domácích Banes Florbal Soběslav: brankář: Ondřej Dařílek; hráči v poli: Jiří Pavliš, Šimon Vácha, Tomáš Vránek, Tomáš Holota, Tomáš Jindra