5:0
2:0
- : -

S.K. P.E.M.A. OPAVA B - FbK Horní Suchá 9:0
3. Matyáš Herudek, 4. Matyáš Stoklasa, 13. Miroslav Dobruš, 17. Miroslav Dobruš, 22. Petr Ševčík, 23. Matyáš Herudek, 24. Matyáš Stoklasa, 25. Jonáš Borovský, 32. Kryštof Kněžínek; rozhodčí: Filip Vrchovský - Petr Molek; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Hejhal ? - Vojtěch Vilím ?; po třetinách: 2:0, 5:0, 2:0;
36:00
31:52
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Kryštof Kněžínek, asistoval Michal Přibyl (9:0).
28:48
Vyloučen hráč Matyáš Stoklasa družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za hra na zemi.
24:45
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Jonáš Borovský, asistoval Miroslav Dobruš (8:0).
24:00
24:00
23:56
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Matyáš Stoklasa, asistoval Michal Přibyl (7:0).
22:43
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Matyáš Herudek bez asistence (6:0).
21:50
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Petr Ševčík bez asistence (5:0).
16:18
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Miroslav Dobruš, asistoval Matyáš Herudek (4:0).
12:48
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Miroslav Dobruš, asistoval Jonáš Borovský (3:0).
12:00
12:00
03:22
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Matyáš Stoklasa, asistoval Šimon Škrobánek (2:0).
02:28
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Matyáš Herudek, asistoval Michal Přibyl (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Vrchovský a Petr Molek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Horní Suchá: brankář: Vojtěch Vilím; hráči v poli: Viktor Pawlas, Jan Kotulek, Filip Tomanec, Lukáš Stelmach, Lukáš Chylek