1:1
- : -
FBK Jeseník

FBK Jeseník - FBC Vikýřovice 7:2
9. Kamil Juhaňák, 13. Kamil Juhaňák, 16. Lukáš Krmela, 19. Lukáš Krmela, 22. Lukáš Krmela, 24. Lukáš Krmela, 26. Štěpán Král - 7. David Havlena, 33. David Večeřa; rozhodčí: Karolína Spurná - Zdeněk Cholek; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Marek Turický ? - Petr Holan ?; po třetinách: 1:1, 5:0, 1:1;
36:00
32:46
Branku družstva FBC Vikýřovice vstřelil David Večeřa, asistoval Daniel Vitvar (7:2).
29:16
Vyloučen hráč Lukáš Krmela družstva FBK Jeseník na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:40
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Štěpán Král, asistoval Lukáš Krmela (7:1).
24:00
24:00
23:02
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Lukáš Krmela, asistoval Tomáš Daniel (6:1).
21:11
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Lukáš Krmela, asistoval Vítek Kvapil (5:1).
18:15
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Lukáš Krmela, asistoval Kamil Juhaňák (4:1).
15:06
12:59
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Kamil Juhaňák bez asistence (2:1).
12:30
Vyloučen hráč Štěpán Král družstva FBK Jeseník na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:00
12:00
08:40
Branku družstva FBK Jeseník vstřelil Kamil Juhaňák, asistoval Vítek Kvapil (1:1).
06:40
Branku družstva FBC Vikýřovice vstřelil David Havlena, asistoval Petr Holan (0:1).
02:58
Vyloučen hráč Daniel Vitvar družstva FBC Vikýřovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karolína Spurná a Zdeněk Cholek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikýřovice:
00:00
Line-up domácích FBK Jeseník: brankář: Marek Turický; hráči v poli: Vítek Kvapil, Kamil Juhaňák, Tomáš Daniel, Lukáš Hýsek, Štěpán Král