5:2
9:1
- : -

FK Slovan J.Hradec - SK Jiskra Domažlice 18:4
1. Ondřej Šimek, 5. Karel Matějka, 5. Ondřej Šimek, 9. Vít Hovorka, 25. Ondřej Šimek, 29. Ondřej Šimek, 31. Marcel Šuranský, 36. Vojtěch Koutný, 39. Jan Procházka, 41. Jakub Tejnor, 44. Ondřej Šimek, 44. Jan Procházka, 45. Marcel Šuranský, 50. Jakub Tejnor, 54. Jan Procházka, 59. Vojtěch Koutný, 60. Tomáš Karas, 60. Martin Novák - 10. Zdeněk Pivoňka, 26. Jan Tauer, 30. Zdeněk Pivoňka, 54. Jakub Nechoďdomů; rozhodčí: Tomáš Čekan - Václav Paletář; vyloučení: 1:1 + Jan Tauer 5; využití: 1:1; diváků: 117; zásahy brankářů: Petr Toman 2, Aleš Křepelka 2 - Jan Fousek 25; po třetinách: 4:1, 5:2, 9:1;
60:00
Komentář trenéra hostů Ondřeje Stacha: Utkání na závěr sezóny nám vůbec nevyšlo, soupeř zaslouženě vyhrál. Děkujeme za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích Jakuba Šmída: Sladké vítězství na závěr poměrně povedené sezóny. Děkujeme Ultras za podporu během celé sezóny. Soupeři díky za utkání a příjemnou cestu domu.
60:00
59:51
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Martin Novák, asistoval Jan Procházka (18:4).
59:41
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Tomáš Karas, asistoval Jan Procházka (17:4).
58:07
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Vojtěch Koutný, asistoval Jiří Šustr (16:4).
53:57
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Jakub Nechoďdomů, asistoval Robert Kubica (15:4).
53:41
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Procházka, asistoval Martin Novák (15:3).
49:00
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Tejnor, asistoval Ondřej Stloukal (14:3).
44:26
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Marcel Šuranský, asistoval Vojtěch Koutný (13:3).
43:24
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Procházka, asistoval Jakub Tejnor (12:3).
43:03
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Jan Procházka (11:3).
40:13
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Tejnor, asistoval Jan Procházka (10:3).
40:00
40:00
38:23
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Procházka, asistoval Ondřej Šimek (9:3).
35:00
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Vojtěch Koutný, asistoval Ondřej Stloukal (8:3).
34:09
Vyloučen hráč Jan Tauer družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za bránění ve hře.
30:09
29:34
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Zdeněk Pivoňka bez asistence (6:3).
28:59
Vyloučen hráč Jan Procházka družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za špatné střídání.
28:07
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Ondřej Stloukal (6:2).
25:16
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Jan Tauer, asistoval Zdeněk Pivoňka (5:2).
25:16
Střídání brankáře. Nový brankář Aleš Křepelka družstva FK Slovan J.Hradec
24:13
20:00
20:00
14:16
Vyloučen hráč Jan Tauer družstva SK Jiskra Domažlice na 5 minut za vražení zády.
09:07
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil Zdeněk Pivoňka, asistoval Dominik Vraštil (4:1).
08:32
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Vít Hovorka, asistoval Jiří Šustr (4:0).
04:51
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Ondřej Šimek, asistoval Jakub Tejnor (3:0).
04:30
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Karel Matějka, asistoval Vojtěch Mach (2:0).
00:06
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Čekan a Václav Paletář.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Jiskra Domažlice: brankář: Jan Fousek; hráči v poli: Zdeněk Opálka, Jakub Nechoďdomů, Robert Kubica, Martin Kubů, Martin Andrle
00:00
Line-up domácích FK Slovan J.Hradec: brankář: Petr Toman; hráči v poli: Ondřej Stloukal, Tomáš Karas, Ondřej Šimek, Jakub Tejnor, Jan Procházka