0:2
0:5
- : -

FBC Vikýřovice - FbC Asper Šumperk 0:10
1. Jan Mannl, 5. Jan Mannl, 7. Karel Mareček, 14. Pavel Fleischmann, 16. Jan Mannl, 26. Jan Mannl, 28. Ondřej Sitta, 31. Jan Mannl, 34. Jan Mannl, 35. Ondřej Sitta; rozhodčí: Václav Jiruška - Ladislav Špaček; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Petr Holan ? - František Juráň ?; po třetinách: 0:3, 0:2, 0:5;
36:00
34:30
Mannl seems unstoppable.
34:08
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Sitta, asistoval Matěj Krňávek (0:10).
33:43
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Matěj Krňávek (0:9).
31:16
Tady někdo vůbec neví.
30:11
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Ondřej Sitta (0:8).
29:16
Vikýřovice jedou agro mod a snaží se udržet přesilovku Asperu.
28:37
Vyloučen hráč Jaroslav Rýznar družstva FBC Vikýřovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:08
Ať žijí duchové !
27:50
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Sitta, asistoval Tomáš Cikryt (0:7).
26:27
Mannl by se měl vyklidnit. Flexí až moc.
25:43
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Viktor Patsch (0:6).
15:09
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jan Mannl, asistoval Karel Mareček (0:5).
13:58
Neuvěřitelná asistence Patrika Hypra. Ten kluk má budoucnost. Škoda, že je na zdravce.
13:51
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Pavel Fleischmann, asistoval Patrik Hypr (0:4).
13:45
tam zpátky a tam a zpátky.
13:10
Reakce fanoušků na tento zápas je DOBRÁ. Více snad není třeba říci.
12:25
Asper flexí dál. Brankář Vikýřovic se modlí.
12:00
12:00
V první pauze mezi třetinami bychom rádi uvítali naše schopné časoměřiče Tobiáše Lutonského (ten hezčí) a Vitka Kvapila (ten tlustější). Oba dnes odvádí skvělou práci.
12:00
10:52
Jeseník je dneska těžkým soupeřem a zdá se, že je takřka nezastavitelný. Asper se má po tomto zápase na co těšit. Pozn: Kořala je na hale.
10:35
Vyloučen hráč Tomáš Holan družstva FBC Vikýřovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
10:29
Asper ničí míčky i oponenta. Netuší však co je čeká
09:00
Sledujeme atraktivní utkání mezi naprosto vyrovnanými týmy. Za komentátorské stanoviště můžeme doporučit Pizzu Sedm Pekel.
08:30
Masivní flex ze strany FBC Asper Šumperk. Hypr trochu nestíhá
06:04
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Karel Mareček, asistoval Ondřej Sitta (0:3).