0:1
2:2
- : -

SK K2 Prostějov - FBC Přerov B 4:4
1. Adam Anděl, 5. Stanislav Elsner, 29. Jan Báthory, 36. Stanislav Elsner - 10. David Zmeškal, 19. František Šamořil, 25. Šimon Váhala, 32. Matyáš Zbránek; rozhodčí: Robert Horák - Jaroslav Klečka; vyloučení: 1:2 + Vojtěch Řezníček OS; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Kratochvíl ? - Vojtěch Koutný ?; po třetinách: 2:1, 0:1, 2:2;
36:00
35:50
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Stanislav Elsner, asistoval Ladislav Ševčík (4:4).
35:50
Vyloučen hráč Vojtěch Řezníček družstva FBC Přerov B na 2 minuty za nesportovní chování.
35:50
Vyloučen hráč Vojtěch Řezníček družstva FBC Přerov B - osobní trest.
34:22
Timeout SK K2 Prostějov
31:35
Branku družstva FBC Přerov B vstřelil Matyáš Zbránek, asistoval David Zmeškal (3:4).
28:47
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Báthory, asistoval Adam Anděl (3:3).
26:37
Vyloučen hráč Stanislav Elsner družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost.
24:23
Branku družstva FBC Přerov B vstřelil Šimon Váhala, asistoval Vojtěch Řezníček (2:3).
24:00
24:00
18:34
Branku družstva FBC Přerov B vstřelil František Šamořil, asistoval Adam Pospíšilík (2:2).
12:00
12:00
11:53
Vyloučen hráč Matyáš Zbránek družstva FBC Přerov B na 2 minuty za sekání.
09:57
Branku družstva FBC Přerov B vstřelil David Zmeškal, asistoval Šimon Váhala (2:1).
04:37
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Stanislav Elsner, asistoval Vít Spíchal (2:0).
00:26
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Adam Anděl, asistoval Jan Báthory (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Horák a Jaroslav Klečka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Přerov B:
00:00
Line-up domácích SK K2 Prostějov: brankář: Tomáš Kratochvíl; hráči v poli: Adam Hurdálek, Adam Anděl, Jan Báthory, Stanislav Elsner, Tomáš Müller