2:0
4:0
- : -

Fbc Topgal Šternberk - SK K2 Prostějov 7:3
11. Dominik Papica, 14. Jakub Jurkulák, 21. Jakub Jurkulák, 29. Marek Jurkulák, 30. Jakub Jurkulák, 31. Jan Procházka, 33. Martin Návrat - 4. Jan Báthory, 6. Jan Báthory, 7. Stanislav Elsner; rozhodčí: Karin Kozová - Jakub Vahalík; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Kardaš ? - Vít Spíchal ?; po třetinách: 1:3, 2:0, 4:0;
36:00
32:05
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Martin Návrat, asistoval Josef Richter (7:3).
30:25
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Jan Procházka, asistoval Marek Jurkulák (6:3).
29:12
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Jakub Jurkulák, asistoval Jan Procházka (5:3).
28:38
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Marek Jurkulák, asistoval Jakub Jurkulák (4:3).
24:00
24:00
20:05
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Jakub Jurkulák, asistoval Marek Jurkulák (3:3).
18:39
Vyloučen hráč Petr Marghold družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za sekání.
13:10
12:00
12:00
10:45
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil Dominik Papica, asistoval Martin Návrat (1:3).
06:21
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Stanislav Elsner bez asistence (0:3).
05:28
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Báthory bez asistence (0:2).
03:21
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Jan Báthory, asistoval Stanislav Elsner (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karin Kozová a Jakub Vahalík.
00:00
00:00
Line-up hostů SK K2 Prostějov: brankář: Vít Spíchal; hráči v poli: Adam Hurdálek, Ladislav Ševčík, Adam Anděl, Jan Báthory, Stanislav Elsner