1:0
0:2
- : -

DDM Stod - Pohodový 100D - FORZA Tatran 1:4
23. Ondřej Plocar - 11. Roman Petržela, 12. Roman Petržela, 30. David Sluka, 36. Marek Deutsch; rozhodčí: David Hertz - Filip Gaberdén; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 5; zásahy brankářů: Josef Capoušek 23 - Tomáš Kafka 18; po třetinách: 0:2, 1:0, 0:2;
36:00
35:37
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Marek Deutsch, asistoval Milan Fridrich (1:4).
35:13
Timeout DDM Stod - Pohodový 100D
29:36
Vyloučen hráč Petr Živný družstva FORZA Tatran na 2 minuty za hra rukou.
29:01
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil David Sluka, asistoval Roman Petržela (1:3).
28:36
Kdo jiného na mantinel tlačí, sám poté krvácí
24:00
24:00
22:39
Branku družstva DDM Stod - Pohodový 100D vstřelil Ondřej Plocar, asistoval Petr Kudrnovský (1:2).
17:26
Vyloučen hráč Martin Zelenka družstva FORZA Tatran na 2 minuty za blokování hokejky.
12:00
12:00
11:51
Hra se nám začíná přiostřovat.
11:39
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Roman Petržela, asistoval Milan Fridrich (0:2).
11:38
Hráč s číslem 8 doslova obkroužil branku jako Gagarin zeměkouli a zakončil gólem.
10:46
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Roman Petržela, asistoval Marek Deutsch (0:1).
10:43
Vyloučen hráč Michal Šulc družstva DDM Stod - Pohodový 100D na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hertz a Filip Gaberdén.
00:00
00:00
Line-up hostů FORZA Tatran: brankář: Tomáš Kafka; hráči v poli: Roman Petržela, Martin Zelenka, Milan Fridrich, David Sluka, Juraj Šádek
00:00
Line-up domácích DDM Stod - Pohodový 100D: brankář: Josef Capoušek; hráči v poli: Ondřej Plocar, Oldřich Pikhart, Petr Kudrnovský, Jan Čermák, Jan Mašek