2:2
3:4
- : -

Litolica Lisboa 99 - Florbal Ústí 6:7
1. Jan Malý, 15. Petr Petráš, 16. Jiří Lhoťan, 32. Petr Eliška, 35. Petr Mudra, 36. Petr Rezek - 10. Radek Weber, 21. Václav Bečvář, 23. Jaroslav Bečvář, 30. Jaroslav Bečvář, 31. Jaroslav Bečvář, 33. Marek Soukup, 36. Jaroslav Bečvář; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Martin Preclík; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 17; zásahy brankářů: Tomáš Martínek 31 - František Secký 20; po třetinách: 1:1, 2:2, 3:4;
36:00
35:55
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jaroslav Bečvář, asistoval Marek Soukup (6:7).
35:23
Timeout Florbal Ústí
35:23
Branku družstva Litolica Lisboa 99 vstřelil Petr Rezek, asistoval Jan Malý (6:6).
34:53
Vlastní branku družstva Florbal Ústí vstřelil Petr Mudra (5:6).
33:55
Timeout Litolica Lisboa 99
32:59
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Marek Soukup, asistoval Petr Mudra (4:6).
31:52
Branku družstva Litolica Lisboa 99 vstřelil Petr Eliška, asistoval David Popek (4:5).
30:08
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jaroslav Bečvář, asistoval Petr Kašpar (3:5).
29:53
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jaroslav Bečvář z trestného střílení (3:4).
24:00
24:00
22:21
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jaroslav Bečvář, asistoval Václav Bečvář (3:3).
20:27
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Václav Bečvář, asistoval Radek Ševela (3:2).
15:22
Branku družstva Litolica Lisboa 99 vstřelil Jiří Lhoťan bez asistence (3:1).
14:33
Branku družstva Litolica Lisboa 99 vstřelil Petr Petráš, asistoval David Popek (2:1).
12:00
12:00
09:09
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Radek Weber, asistoval Milan Marinč (1:1).
08:42
Vyloučen hráč Tomáš Rambousek družstva Litolica Lisboa 99 na 2 minuty za blokování hokejky.
02:04
Vyloučen hráč Jaroslav Bečvář družstva Florbal Ústí na 2 minuty za vysoká hokejka.
00:37
Branku družstva Litolica Lisboa 99 vstřelil Jan Malý, asistoval Petr Petráš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: František Secký; hráči v poli: Leoš Tuček, Jaroslav Bečvář, Václav Bečvář, Petr Kašpar, Radek Ševela
00:00
Line-up domácích Litolica Lisboa 99: brankář: Tomáš Martínek; hráči v poli: Petr Koch, Petr Rezek, Petr Petráš, Tomáš Rambousek, Jan Malý