3:4
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - PSN Tatran Střešovice 8:11
16. Anna Kateřina Jandová, 24. Berenika Vrzalová, 35. Aneta Voříšková, 36. Berenika Vrzalová, 40. Berenika Vrzalová, 50. Aneta Voříšková, 59. Berenika Vrzalová, 60. Anna Kateřina Jandová - 4. Adéla Bořilová, 10. Barbora Břešťálová, 11. Anežka Herešová, 20. Barbora Panešová, 24. Michaela Mechlová, 33. Lucie Bicková, 38. Markéta Lenfeldová, 46. Alice Hejzlarová, 50. Andriyana Kris, 53. Barbora Břešťálová, 56. Barbora Panešová; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Jakub Mauer; vyloučení: 1 + Anu-Ujin Sugardorj 5:3; využití: 1:3; diváků: 27; zásahy brankářů: Alžběta Hánová 24 - Markéta Antalová 25; po třetinách: 1:4, 4:3, 3:4;
60:02
Komentář trenéra domácích pana Nováka: Dneska místy divočina a tomu odpovídá i skóre. Škoda první třetiny, kdy jsme místy hledali koncentraci na hru. Děkuji hráčkám obou týmů za pěkné akce a též divákům za podporu.
60:01
Komentář trenéra hostí pana Hudíka: "Nemám k tomu moc co říct. Díky za zápas."
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině: Liberec - 11, Tatran - 13; střely celkem Liberec - 33, Tatran - 35
59:57
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Anna Kateřina Jandová bez asistence (8:11).
58:53
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Berenika Vrzalová, asistoval Markéta Lenfeldová (7:11).
58:53
Lenfeldová překazila útok hostů, vyváží hru dopředu a Vrzalová po krásné nahrávce zandala míček na zadní tyč nad nohu Antalové
55:47
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Barbora Panešová, asistoval Anna Bartušková (6:11).
53:42
Nyní se hra přelévá ze strany na stranu
52:54
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Barbora Břešťálová, asistoval Anna Bartušková (6:10).
52:26
Za Hánovou cinkla tyč
49:17
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Andriyana Kris bez asistence (6:9).
49:04
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Aneta Voříšková, asistoval Markéta Lenfeldová (6:8).
48:43
Lenfeldová už půl minuty drží balon v klidu na své holi
47:35
Hánová zlikvidovala střelu hostů, nabídla samostatný únik Vrzalové, její střelu Antalová chytá
45:57
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Alice Hejzlarová, asistoval Michaela Mechlová (5:8).
45:04
Lenfeldová obehrává všechny hostující hráčky
44:25
Timeout FBC Liberec
44:25
Vyloučen hráč Anu-Ujin Sugardorj družstva FBC Liberec na 5 minut za sekání.
44:25
Po nešťastné srážce zůstává na zemi ležet hostující hráčka
41:19
Vyloučen hráč Nikola Kramperová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
37:39
Vyloučen hráč Karolína Judová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
37:18
Střela Tatranské hráčky se odrazila od Lenfeldové a je z toho gól hostů
37:02
Vlastní branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Lenfeldová (4:7).
35:57
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Berenika Vrzalová bez asistence (4:6).
34:58
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Aneta Voříšková bez asistence (3:6).
34:58
Voříšková doráží mezi nohy Antalové a snižuje na 3:6
34:43
Hánová vyráží střelu helmou
33:37
Nyní jsme viděli pár pěkných individuálních akcí v podání Vrzalové a Abrtové, druhá jmenovaná pak ztrácí balon v rohu soupeře
33:15
Sugardorj blokuje střelu hostů
32:34
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Lucie Bicková, asistoval Anna Bartušková (2:6).
31:40
Vyloučen hráč Barbora Hartigová družstva FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání.
29:47
Lenfeldová zkušeně rozdává nahrávky z půlky hřiště
28:59
Vyloučen hráč Andriyana Kris družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
23:42
Vrzalová nyní předvedla skvělou akci, kdy si obehrála celou pětku hostů a zakončila po zemi k přední tyči
23:41
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Berenika Vrzalová, asistoval Aneta Abrtová (2:5).
23:08
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Michaela Mechlová, asistoval Alice Hejzlarová (1:5).
21:13
Tatran vytváří mnoho ztrát ve středním pásmu, domácí tým toho ještě ale nedokázal využít
19:15
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Barbora Panešová, asistoval Alice Hejzlarová (1:4).
17:01
Lenfeldová nyní klasicky pokoupala celé hřiště
15:43
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Anna Kateřina Jandová, asistoval Markéta Lenfeldová (1:3).
13:18
Lenfeldová zblokovala jasnou šanci Tatranu
12:27
Liberci se podařilo několikrát překazit rozehru hostů, ale Mullerová nedokázala zakončit
10:55
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Anežka Herešová, asistoval Lucie Bicková (0:3).
10:14
Hartigová v souboji vítězně
09:37
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Barbora Břešťálová, asistoval Alice Hejzlarová (0:2).
09:09
Jandová překazila rozehru hostů a založila velmi slibnou šanci Vrzalové
07:54
Na balonu je spíše hostující tým, ale kvůli nepřesným přihrávkám si zatím nevytvořili žádnou větší šanci a vidíme brejky domácích
07:15
Nyní jsme viděli nevídaný jev - Aneta Abrtová předvedla neuvěřitelný sprint
06:04
Abrtová v další šanci, netrefuje balon
04:17
Vrzalová nyní sebrala balonek po laciné ztrátě Mechlové a šla do střely, tu blokuje Bartušková
03:41
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Adéla Bořilová, asistoval Anežka Herešová (0:1).
02:15
Trenér domácích udělal velmi zajímavý tah, když stálici domácí obrany Abrtovou nasadil do útočných řad, kde si hned v prvním střídání dokázala vytvořit šanci