0:0
1:6
- : -

FbŠ Bohemians C Jesenice - OpenCamps Tatran Střešovice C 3:11
6. Martin Janoušek, 12. František Zub, 36. František Zub - 1. Lukáš Petržilka, 2. Vojtěch Matyáš, 7. Vojtěch Matyáš, 7. Vladimír Uher, 10. David Eyem, 29. Marek Bauer, 30. Tomáš Hruška, 34. Jakub Kukla, 34. Jakub Matyáš, 35. Marek Bauer, 36. Lukáš Petržilka; rozhodčí: Michal Kolář - Michal Kolář; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 33; zásahy brankářů: Matyáš Leszkoven ? - Ondřej Paluska ?; po třetinách: 2:5, 0:0, 1:6;
36:00
35:56
Branku družstva FbŠ Bohemians C Jesenice vstřelil František Zub, asistoval Matouš Michalko (3:11).
35:12
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Lukáš Petržilka, asistoval Petr Jáchym (2:11).
34:25
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Marek Bauer, asistoval Marek Benda (2:10).
33:52
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Jakub Matyáš, asistoval David Eyem (2:9).
33:42
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Jakub Kukla bez asistence (2:8).
30:59
Timeout FbŠ Bohemians C Jesenice
29:05
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Tomáš Hruška, asistoval Lukáš Petržilka (2:7).
28:01
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Marek Bauer bez asistence (2:6).
24:00
24:00
16:09
Vyloučen hráč David Eyem družstva OpenCamps Tatran Střešovice C na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
11:41
Branku družstva FbŠ Bohemians C Jesenice vstřelil František Zub, asistoval Martin Janoušek (2:5).
10:20
Vyloučen hráč Vladimír Uher družstva OpenCamps Tatran Střešovice C na 2 minuty za držení.
09:54
Vyloučen hráč Jakub Nejedlý družstva OpenCamps Tatran Střešovice C na 2 minuty za bránění ve hře.
09:19
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil David Eyem, asistoval Christopher Nojovič (1:5).
08:13
Vyloučen hráč Martin Janoušek družstva FbŠ Bohemians C Jesenice na 2 minuty za sekání.
06:55
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Vladimír Uher, asistoval Petr Jáchym (1:4).
06:11
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Vojtěch Matyáš, asistoval Jakub Matyáš (1:3).
05:48
Branku družstva FbŠ Bohemians C Jesenice vstřelil Martin Janoušek bez asistence (1:2).
01:08
Branku družstva OpenCamps Tatran Střešovice C vstřelil Vojtěch Matyáš, asistoval Jakub Kukla (0:2).
00:16
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Kolář a Michal Kolář.
00:00
00:00
Line-up hostů OpenCamps Tatran Střešovice C:
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians C Jesenice: brankář: Matyáš Leszkoven; hráči v poli: Matouš Michalko, Lukáš Vrbka, František Zub, Jan Sýkora, Jakub Gavenda