4:2
3:2
- : -

Hippos Žďár n/S. - FTC Vysoké Mýto  10:6
4. Petr Tlustoš, 11. Lukáš Zeisel, 19. Filip Dvořák, 22. Petr Tlustoš, 26. Vojtěch Haman, 34. Vít Karásek, 37. Vít Petříček, 47. Vojtěch Haman, 49. Jan Lukeš, 59. Ondřej Dvořák - 1. Michael Sháněl, 5. Jiří Unzeitig, 28. Vojtěch Pavlák, 36. Libor Knypl, 48. Jiří Unzeitig, 57. Libor Knypl; rozhodčí: Miloš Janda - Zdeněk Rada; vyloučení: 4:2; využití: 1:1; diváků: 61; zásahy brankářů: Tomáš Růžička 10, Lukáš Kratochvíl 10 - Tomáš Hynek 26; po třetinách: 3:2, 4:2, 3:2;
60:00
59:59
Počet střel ve 3. třetině: domácí - 8, hosté - 8.
59:59
Počet střel celkem: domácí - 36, hosté - 26.
59:59
Nejlepší hráči utkání: Haman, Knyl.
59:59
Komentář trenéra domácích: V zápase se o nic nehrálo, a to bylo vidt na obouch obranách. Chtěli jsme sezónu uzavřít vítězství, to se naštěstí podařio, i když těch chyb bylo moc. Děkujeme divákům, soupeři a tomu přejeme hodně úspěchu v další části.
59:59
Komentář trenéra hostů: Utkání nebylo úplně podle našich představ, nicméně nám přineslo hodně informací a podnětů, které si teď vyhodnotíme a využijeme je v přípravě na play-up. Jsme zároveň rádi, že jsme se tu mohli podílet na správné věci a velmi oceňujeme iniciativu domácího týmu. Přejeme vše dobré.
58:02
Je to tam! Domácí zakulacují!
58:01
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Jan Lukeš (10:6).
57:11
Poslední minuty hosté ještě tlačí, hru nevzdávají.
56:16
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Libor Knypl, asistoval Martin Kadavý (9:6).
55:11
Kratochvíl musí být ve střehu, hosté zamýšlejí lišáckou akci, zatím je vždy zakončeno rychlou střelou.
54:28
Timeout FTC Vysoké Mýto
54:28
Vyloučen hráč Vojtěch Haman družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
54:28
Hosté si berou oddechový čas, mají snad ještě síly na to to otočit?
51:40
Vyloučen hráč Daniel Halm družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za hra na zemi.
51:40
Halm vystartoval při rozehrávce hostů a dral se k míčku, míček ale zůstává hostům.
51:04
Velká šance Tlustoše končí na domácím obránci.
50:53
Domácí mají momentálně více ze hry. Hosté už nejsou tak draví, jako v předešlých třetinách.
48:43
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jan Lukeš, asistoval Vít Karásek (9:5).
47:00
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Libor Knypl (8:5).
46:38
Ryché tempo zápasu už je minulostí, teď je to reošku pomalejší.
46:19
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Vít Karásek (8:4).
43:34
Kratochvíl v bráně předvádí akrobatické ousky, po míčku jde jak se dá.
42:30
Vyloučen hráč Vít Petříček družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za bránění ve hře.
42:14
Krásný zákrok Kratochvíla, pokryl útočícího hosta.
40:00
40:00
39:59
Počet střel ve 2. třetně: domácí - 16, hosté - 10 .
39:36
Vyloučen hráč Jan Kajsrlík družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře.
36:36
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vít Petříček, asistoval Daniel Halm (7:4).
35:37
Kdyby si Kratochvíl taky zapojil to tvorby zdi, možná by byla víc nedobytná a nepadl by gól.
35:36
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Libor Knypl, asistoval Jiří Unzeitig (6:4).
34:31
Gólman hostů si své hráče poskládal do zdi, trošku to připomínalo přípravu pro focení třídní fotky. Ale bylo to velice zdařilé, zeď byla fantasticky nepropustná!! Fakt kvalita.
33:22
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vít Karásek, asistoval Jiří Kraus (6:3).
32:34
Denk teď chvilku podržel míček a pak nepozorovaně vystřelil z otočky.. mohl to být fakt hezkej gól, ale letělo to mimo.
29:39
Hromadné lehárko v brankovišti Hipposu.. Růžička pod hráčem hostů, pro odpočinek ho v bráně vystřídá Lukáš Kratochvíl.
29:38
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Kratochvíl družstva Hippos Žďár n/S.
27:39
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Pavlák, asistoval Jan Kajsrlík (5:3).
27:38
Tenhle gól je pro domácí opravdu nešťastný, vší silou se snažili před bránou bojovat a míček nepustit.
26:39
Dle skóre to může vypadat, že se Růžička v bráně nudí, ale je pohotový a zalehl kutálející se míček vedle brány.
25:39
25:11
Hippos přidal na tempu, Hrubý poslal tajnou střelu na gólmana hostů.
23:48
Růžička teď zachránil nebezpečnou akci hostů, špičkou nožky, jako ladá baletka, vykopává míček mimo.
21:46
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Ondřej Dvořák (4:2).
21:28
Začátek přesilovky domácích také ve vlažném tempu. Haman střílí mimo.
20:00
20:00
19:59
Vyloučen hráč Václav Vilímek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání.
19:59
Počet střel v 1. třetině: domácí - 12, hosté - 8.
18:28
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Dvořák bez asistence (3:2).
18:27
Teď to tam padlo, ani nikdo neví jak.
16:55
Krausova střela letěla jak torpédo, gólman však vychytává.
16:43
Milion hráčů před bránou hostů, bylo nereálné, aby to Halm prostřelil.
14:43
Obrana domácích už zabrala a je momentálně nepropustná.
14:11
Útok hostů je dnes velmi pohotový, všichni stojí na správném místě, na hřišti se vidí a funguje to. Teď velmi zdařilá akce, zatím bez zvýšen skóre.
12:50
Střela Dvořáka O. do nohou gólmana.. Škoda.
11:45
Střela Kafky do hostujícího gólmana. Přístě by to chtělo mimo něj.
10:06
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Zeisel, asistoval Richard Kafka (2:2).
10:05
Zeisel asi vydatně poobědval, tipuju to na špenát, protože ta střela měla fakt sílu.
09:41
Haman skoro sám vepředu, na pomoc mu přiběhl Karásek, ale bylo pozdě něco vymýšlet. Karásek tečí nad bránu.
08:41
Teď zacinkala Růžičkova brána, potom se tam míček znova zjevil, byl skoro až v bráně, ale Dvořák F. rychle zasáhl a míček odstřelil daleko do pryč.
07:49
Tempo hostů při přesilovce zatím vlažné, ale s rozmyslem.
07:14
Vyloučen hráč Libor Denk družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za bránění ve hře.
06:51
Denkův nához vpřed nezvládl nikdo přiblížit více k bráně..
06:08
Je to taková obíračka o míček, chvilku ten, pak zas ten..
05:10
U hostů zatím můžeme pozorovat větší dravost po míčku, i na hokejkce jsou přesnější.
04:48
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig bez asistence (1:2).
03:45
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Filip Dvořák (1:1).
03:45
Kafka poklízí hru za Růžičkovu bránu, hra je pomalejší., ale snad se to rozjede.
03:27
Haman si teď nechal přistát přímo na hokejku letící míček.
02:33
Na míčku zatím Hippos, ale přihrávky jsou nepřesné a roztržité.
00:47
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Michael Sháněl, asistoval Vojtěch Pavlák (0:1).
00:46
Tak to bylo rychlé.. dnešní skóre otevírají hosté!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miloš Janda a Zdeněk Rada.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto : brankář: Tomáš Hynek; hráči v poli: David Šimáček, Michael Sháněl, Vojtěch Pavlák, Jan Kajsrlík, Martin Kadavý
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Tomáš Růžička; hráči v poli: Richard Kafka, Vít Karásek, Filip Dvořák, Vojtěch Haman, Jan Lukeš
00:00
Dobré sobotní odpoledne, vážení příznivci florbalu! Vítám Vás u dnešního online zápisu utkání mezi týmem Hippos Žďár nad Sázavou a FTC Vysoké Mýto. Dnešní utkání je velmi výjimečné, jedná se o benefiční utkání ve prospěch společnosti Popálky, které pomáhají popáleným. Přejeme příjemnou podívanou!