3:1
- : -
SK Jihlava

Orel Rtyně v Podkrkonoší - SK Jihlava 6:7
31. Markéta Sedláčková, 35. Lucie Romančáková, 37. Kristýna Štěpánová, 47. Lenka Ondráčková, 52. Kristýna Štěpánová, 59. Martina Joudalová - 7. Věra Soukupová, 10. Věra Soukupová, 11. Iva Váňová, 13. Eliška Kučerová, 28. Kristýna Syslová, 37. Kristýna Syslová, 58. Kristýna Syslová; rozhodčí: Jan Čečetka - Lucie Stejskalová; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Patricie Šedivá 2, Patricie Šedivá 5, Patricie Šedivá 1 - Martina Miksová 17, Martina Miksová 4, Martina Miksová 9; po třetinách: 0:4, 3:2, 3:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: 'Po dobře odehrané 1. třetině jsme si zbytečne zkomplikovali zápas nedůrazem. Děkujeme soupeři'
59:59
Komentář trenéra domácích: Hodně velká škoda, že nebereme ani bod z tohoto utkání. První třetinu jsme podcenili, ale zbytek zápasu patřil naší hře. Odehráli jsme velice pěkné utkání a pro nás to je jedině dobře, že si bereme do nadcházejících zápasů tento kladný přístup ve hře. Děkujeme soupeři a utkání.
58:16
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Martina Joudalová, asistoval Markéta Sedláčková (6:7).
58:08
Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
57:59
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Kristýna Syslová, asistoval Aneta Kastnerová (5:7).
57:35
Vyloučen hráč Monika Macháčková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
54:57
Rtyně dnes nemá svůj střelecký den
51:10
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Kristýna Štěpánová, asistoval Lucie Romančáková (5:6).
50:30
Jihlava ukazuje tvrdší souboje u mantinelu
46:35
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lenka Ondráčková, asistoval Kristýna Štěpánová (4:6).
36:42
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Kristýna Syslová, asistoval Věra Soukupová (3:6).
36:26
34:02
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Romančáková, asistoval Martina Joudalová (2:5).
31:00
Rtyně konečně po dlouhých peripetiích vtřeluje branku
30:47
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Markéta Sedláčková bez asistence (1:5).
27:19
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Kristýna Syslová, asistoval Anna Běhounková (0:5).