1:1
2:0
- : -

Florbalová akademie MB - SK BIVOJKY LITVÍNOV 7:2
3. Aneta Hlušičková, 6. Viktorie Vacardová, 6. Anežka Hradcová, 18. Nela Bártová, 40. Barbora Chmelařová, 50. Barbora Doležálková, 51. Aneta Hlušičková - 18. Laura Vytrhlíková, 21. Tereza Šalátová; rozhodčí: Jaroslav Verner - Petr Bína; vyloučení: 4:0; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Klára Dufková 28 - Aneta Švátorová 26; po třetinách: 4:1, 1:1, 2:0;
60:00
Střely na bránu ve 3. třetině: MB 10, Litvínov 10.
60:00
Komentář trenéra domácích J.Kárníka: Dnešní zápas byl chvilkama spíš florbalové utrpení, ale naštěstí jsme ho převážně měli pod kontrolou a dovedli jsme ho k povinnému vítězství. Díky soupeřkám za zápas.
60:00
Komentář trenéra hostů: Utkání rozhodl náš ospalý vstup do zápasu a vlastně celá první třetina. Standardně neproměňujeme i ty největší šance, kdy na nás doslova zívá prázdná branka. věřím, že zítra konečně vyhrajeme. Soupeřkám gratuluji k výhře.
60:00
59:17
Dufková toho teď moc neviděla, naštěstí střelu hostů zblokovala Pivoňková.
57:59
Švejdová se pokusila překonat hostující gólmanku střelou z otočky, ale nevyšlo to.
56:27
Vyloučen hráč Tereza Zapotocká družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
55:28
Litvínov se pokouší překvapit Boleslav rychlými protiútoky a docela to funguje.
54:21
Zápotocká trefuje boční síť.
50:14
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Aneta Hlušičková, asistoval Klára Hukalová (7:2).
49:45
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Barbora Doležálková, asistoval Kateřina Kvapilová (6:2).
49:45
Hradcová dobře zaclonila před bránou a Doležálková posílá balónek za záda Švátorové.
48:44
Rozehrávka pro Litvínov.
48:21
Dobrý pokus Hlušičkové, ale Švátorová byla pozorná.
47:33
Další střelu hostů Dufková vyráží před sebe a Kvapilová se přesouvá s míčkem za bránu.
46:25
Razantní střela Švejdové jde vysoko nad bránu hostů.
45:06
Litvínov ostřeluje bránu domácích. Zatím neúspěšně.
44:36
I potřetí je Boleslav úspěšná v oslabení.
43:54
Hlušičková propašovala balónek před bránu hostů a Švátorová musela zasahovat.
42:32
Vyloučen hráč Barbora Doležálková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za špatné střídání.
41:21
Hráčky Litvínova vstoupily do třetí třetiny s velkým nasazením. Jsou z toho i zajímavé šance. Poslední dorážka končí v boční síti.
40:00
40:00
Střely na bránu ve 2. třetině: MB 12, Litvínov 6.
40:00
39:41
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Barbora Chmelařová, asistoval Nela Bártová (5:2).
39:15
V pořadí již třetí gól Litvínova, který neplatí. Podobně jako ve druhém případě hráčky skórovaly až po odpískání faulu.
39:09
Litvínov je teď velice úspěšný v získávání balónku, bohužel střelecky se hráčkám zatím moc nedaří.
38:01
Střelu Chmelařové Švátorová bez problémů chytá.
36:17
Švejdová trefuje pouze boční síť.
35:22
Pěkná kombinace Hájkové a Hlušičkové. Švátorová nakonec zasahovat nemusela.
33:06
Boleslavi se podařilo ubránit i druhé oslabení.
32:08
Kvapilová doběhla s míčkem až k bráně hostů, následuje faul a rozehrávat bude Boleslav.
31:05
Vyloučen hráč Zuzana Hájková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
26:05
Šimůnková v obležení dvou soupeřek u mantinelu. Nakonec tam byl faul a rozehrávat budou domácí.
24:43
U balónku je teď více Litvínov. Většina střel jde ale úplně mimo boleslavskou bránu, takže Dufková může být prozatím víceméně v klidu.
20:43
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Tereza Šalátová, asistoval Veronika Kundertová (4:2).
20:43
Teď už se zadařilo a Litvínov snižuje na 4:2.
20:05
Na buly opět úspěšnější tým hostů. Z následného útoku hráčky Litvínova dokonce vytěžily gól, ale ten bohužel pro ně padl až po odpískání faulu. Takže skóre se prozatím nemění.
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třetině: MB 11, Litvínov 14.
20:00
19:58
Repete souboje Vytrhlíková vs. Dufková. Tentokrát úspěšnější gólmanka domácích.
17:49
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková, asistoval Klára Mečířová (4:1).
17:49
Vytrhlíková utekla bránícím hráčkám a v zakončení se nemýlila. Litvínov snižuje na 4:1.
17:16
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Nela Bártová, asistoval Barbora Chmelařová (4:0).
14:48
Suprová přihrávka Hlušičkové na Chmelařovou. Tahle akce si gól rozhodně zasloužila, ale hostující gólmanka byla proti.
11:40
Pivoňková prověřila hostující gólmanku. Ta se střelou neměla moc problémů.
10:02
Pochvala pro Dufkovou - tohle byl hodně důležitý zákrok v samém závěru oslabení.
08:59
Boleslav se ve vlastním oslabení probojovala až před bránu hostů. Střela Bauerové prosvištěla těsně nad horní tyčí.
08:05
Vyloučen hráč Bára Šimůnková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
07:08
Švejdová pod tlakem u mantinelu. Řeší to přihrávkou na Bauerovou a Boleslav zůstává u balónku.
05:56
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Anežka Hradcová, asistoval Kateřina Kvapilová (3:0).
05:56
Pěkná kombinace Kvapilové a Hradcové a máme tu další gól.
05:28
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Viktorie Vacardová, asistoval Klára Hukalová (2:0).
03:42
Kvapilová vybojovala míček u brány hostů. Střelecké pokusy Doležálkové ale blokují bránící hráčky.
03:12
Gól hostů neplatí, protože dorážející hráčka stála v brankovišti.
02:52
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Aneta Hlušičková, asistoval Eliška Pivoňková (1:0).
02:36
Bauerová blokuje střelu Vytrhlíkové.
01:13
Hukalové se podařilo propašovat přihrávku na Švejdovou a hostující gólmanka si připisuje druhý úspěšný zákrok.
00:46
Chmelařová hasí nebezpečnou situaci před boleslavskou bránou.
00:01
Úvodní buly pro Litvínov, ale k balónku se hned vzápětí dostává Hradcová.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Verner a Petr Bína.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Aneta Švátorová; hráči v poli: Klára Mečířová, Leona Tancošová, Michaela Poštová, Laura Vytrhlíková, Natálie Větrovská
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Klára Dufková; hráči v poli: Eliška Pivoňková, Klára Hukalová, Aneta Hlušičková, Kateřina Kvapilová, Barbora Doležálková