0:0
1:1
0:0

1. SC TEMPISH Vítkovice - Florbal Ústí 3:2pn
12. Jan Toman, 53. Vojtěch Šimík, N Adam Choma - 9. Jan Dolejší, 59. Filip Vybíral; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Petr Maláč 13 - Dominik Hrabě 30; po třetinách: 1:1, 0:0, 1:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč Adam Choma a vstřelil rozhodující gól (3:2).

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč Pavel Vlček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč Jan Besta , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč Vladimír Trčka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč Martin Gattnar , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč Filip Vybíral , ale gól nevstřelil.
65:00
Vyjádření trenéra domácích, pana Tomáše Sladkého: Základní část skončila, jsme pátí. Po včerejším nechutném zážitku jsem rád, za florbalový zápas. Ústí šťastnou cestu domů a přeji hodně štěstí v playoff. Díky pořadatelům a fanouškům za podporu.
65:00
Vyjádření trenéra hostí, pana Vladimíra Trčky 1/2: Při pohledu na naši dnešní výrazně omlazenou sestavu musím kluky za dnešní výkon pouze pochválit. Jsou to pro ně cenné zkušenosti. Zápas byl z obou stran takticky poněkud svázaný a žádná gólová hitparáda to nebyla, Nepochopitelné pravidlo při návratu hráče z trestné lavice v prodloužení je další pro mě nepochopitelný výplod.
65:00
Vyjádření trenéra hostí, pana Vladimíra Trčky 2/2: Nájezdy už byla loterie, kterou jsme bohužel nezvládli a tak bereme pouze bod. Děkujeme soupeři za fér zápas a přejeme hodně štěstí v play off.
65:00
62:36
Kaleta teď jede takové bomby, že to ani nestíhám psát.
62:08
Hanzlík v mega velké šanci do Hraběho nohy.
61:28
Kaleta do Hraběho.
60:48
Faul na Gattnara --> rozehrávka pro Vítky.
58:25
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Filip Vybíral, asistoval Vladimír Trčka (2:2).
58:21
Timeout Florbal Ústí
58:21
Vyloučen hráč Filip Šedivý družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
57:33
A pozor...odložené vyloučení Ústí za faul na Gattnara - > Vítkovice v šesti.
54:40
Teď nám Šimík doslova přiletěl na stolek a stolek na Dopravce je docela vražda - kdo zná, ten ví. Ale dobrý, Šimík žije.
52:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vojtěch Šimík, asistoval Adam Zubek (2:1).
52:23
A našel ji docela dobře, jelikož chvíli poté pěknou zadovkou dal možnost Šimíkovi poslat Vítkovice do vedení.
51:56
Zubek si po souboji musel najít hokejku mezi diváky.
51:13
Proti Gattnarově střele stihl Hrabě vystrčit nohu.
49:59
Palčinský byl složen u mantinelu na mantinel, rozehrávka pro Vítkovice.
49:18
Honza Toman míří nad.
47:42
Sattler z otočky Plevákovi do rukou .
46:30
Vyloučen hráč Jiří Toman družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
45:43
Další odložené vyloučení Vítkovic, zase nevíme za co..a zase Ústí v šesti..
36:13
Vybíral trefuje jen záchytnou síť za bránou Pleváka.
35:01
Honza Toman do břevna.
35:00
Dnešní utkání sleduje 33 diváků.
32:45
Teď jsme zaregistrovali první střelu Ústí v přesilovce.
30:57
Vyloučen hráč Adam Palčinský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
30:10
Máme tady odložené vyloučení Vítkovic..nikdo nevíme za co, protože jsme to neviděli, každopádně Ústí je teď v šesti na hřišti.
28:45
Hanzlík se krásně vymotal ze zdvojení dvou hráčů Ústí, ještě hezčeji zrychlil a poté přestřelil bránu.
26:44
A z již zmíněné rozehrávky trefují hostující pouze dobře postavenou vítkovickou zeď.
26:43
Maláč při výhozu překročil hranici brankoviště a tak budou mít rozehrávku hostující hráči.
24:34
Někdo z vítkovických chtěl zmasakrovat Hraběho prsty sekerou, ale ten se nedal a pokračuje v chytání.
22:50
Palčinský se snažil nacpat se před Hraběho a ještě naservírovat míček Vandrolovi, ale úplně se mu to nepovedlo.
16:38
Marťa Gattnar našel z rohu před bránou Kaletu, jehož střelu tečoval jeden z bránících mimo hřiště.
15:53
Vlčkovu střelu vyráží Maláč vysoko nad.
14:26
Honza Toman po zemi pouze do gólmana.
11:45
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Toman, asistoval Tomáš Hanzlík (1:1).
11:02
Choma se snažil poslat do brejku Gattnara, tomu se však míček odrazil od paty na čepel jednoho z beků Ústí.
10:04
Palčinský těsně před Hrabětem pálí mimo.
08:43
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Dolejší bez asistence (0:1).
05:48
Hanzlík beckhandem nad.
04:22
Krčmář pouze do Hraběho rukou.
03:41
Dobosz si sice položil Maláče, ale následně ho trefil pouze do ramene.
02:03
Vybíral trefuje z otočky bránícího Chomu.
00:01
Buly pro Ústí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Dominik Hrabě; hráči v poli: Pavel Vlček, Šimon Secký, Petr Goltsch, Vladimír Trčka, Filip Vybíral
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Patrik Plevák; hráči v poli: Ondřej Čech, Štěpán Kaleta, Martin Gattnar, Adam Choma, Adam Zubek