1:3
1:2
- : -

FLORBAL JABLONEC - Florbal Chomutov 2:5
1. Dominik Majer, 15. Matyáš Petz - 4. Vašek Kordulík, 5. Matěj Berthold, 8. Jan Holovej, 17. Adam Martin, 18. Adam Martin; rozhodčí: Tomáš Novák - Barbora Suková; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Alex Adam Svoboda 1 - Adam Schindler 9; po třetinách: 1:3, 1:2;
21:27
Vyloučen hráč Vašek Kordulík družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
17:04
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Martin, asistoval Nela Fojtíková (2:5).
16:38
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Martin bez asistence (2:4).
14:51
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Matyáš Petz bez asistence (2:3).
13:29
Vyloučen hráč Martin Pretl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání.
12:00
12:00
07:18
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jan Holovej, asistoval Adam Martin (1:3).
04:46
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Matěj Berthold, asistoval Ondřej Penk (1:2).
03:18
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vašek Kordulík, asistoval Nela Fojtíková (1:1).
00:51
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil Dominik Majer, asistoval Denis Hušek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Novák a Barbora Suková.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov:
00:00
Line-up domácích FLORBAL JABLONEC: brankář: Alex Adam Svoboda; hráči v poli: David Dupač, Petr Faltus, František Halama, Michal Blažek, Matyáš Petz