2:0
5:1
- : -

FBC ORCA KRNOV - Florbal Vsetín 10:1
4. Jaromír Filip, 13. Filip Fňukal, 16. Ondřej Miškov, 21. Filip Fňukal, 39. David Musil, 43. Dominik Novák, 47. Jaromír Filip, 53. Jaromír Filip, 58. Jaromír Filip, 60. Jaromír Filip - 54. Michal Žůrek; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vráblík; vyloučení: 3:5; využití: 4:1; diváků: 109; zásahy brankářů: Matěj Kortiš 13 - Jakub Tománek 32; po třetinách: 3:0, 2:0, 5:1;
60:00
59:59
Střely po třetí třetině Krnov: 17. Vsetín: 5
59:59
Komentář hostů: V našem posledním utkání sezony dostali příležitost hráči, kteřží nehráli po velkou část sezony. Děkujeme soupeři za hru. Yes!!
59:59
Komentář domácích: Dneska povedené utkání. Vsetín jsme k ničemu nepustili. Děkuji všem za utkání
59:24
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Ondřej Miškov (10:1).
58:26
Vyloučen hráč Jakub Maniš družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
57:48
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval David Musil (9:1).
53:25
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Michal Žůrek, asistoval Robin Macek (8:1).
52:55
52:30
Vyloučen hráč Matyáš Směšný družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za blokování hokejky.
46:54
42:47
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Dominik Novák, asistoval Patrik Baránek (6:0).
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině Krnov: 9, Vsetín: 4
38:00
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil David Musil, asistoval Ondřej Miškov (5:0).
34:56
Vyloučen hráč Ondřej Miškov družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
21:40
Vyloučen hráč David Anděl družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
20:59
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Fňukal, asistoval Ondřej Miškov (4:0).
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině Krnov: 16, Vsetín: 5
19:13
Vyloučen hráč Jakub Maniš družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za bránění ve hře.
15:56
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Dominik Menzel (3:0).
15:11
Útok na stolek časoměřičů
14:04
Vyloučen hráč Robin Macek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
13:51
Odložené vyloučení, Krnov hraje v šesti
12:11
11:47
Vyloučen hráč Michal Žůrek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za špatné střídání.