2:1
3:4
- : -

1.MVIL Ostrava B - S.K. P.E.M.A. OPAVA B 8:7
4. Matěj Vráblík, 5. Jan Zmrzlík, 6. Jan Zmrzlík, 14. Jan Zmrzlík, 15. Filip Slovák, 33. Stanislav Brožek, 34. Tomáš Bergmann, 34. Stanislav Brožek - 1. David Pracný, 10. David Pracný, 20. Jan Skála, 27. David Pracný, 29. Lukáš Smejkal, 30. Filip Pírek, 35. Jiří Štindl; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 1:3 + Jiří Štindl ČK3 + OS; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Juchelka ? - David Nevřela ?; po třetinách: 3:2, 2:1, 3:4;
39:00
36:55
Vyloučen hráč Jiří Štindl družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B do konce utkání.
36:55
Vyloučen hráč Jiří Štindl družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B - osobní trest.
34:29
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Jiří Štindl, asistoval David Zwinger (8:7).
33:51
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil Stanislav Brožek, asistoval Michal Guldan (8:6).
33:13
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil Tomáš Bergmann, asistoval Filip Slovák (7:6).
32:42
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil Stanislav Brožek, asistoval Jan Zmrzlík (6:6).
29:39
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Filip Pírek, asistoval Jiří Štindl (5:6).
28:02
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Lukáš Smejkal, asistoval David Zwinger (5:5).
26:35
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil David Pracný, asistoval Jan Skála (5:4).
26:00
26:00
19:32
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil Jan Skála z trestného střílení (5:3).
17:48
Vyloučen hráč Jiří Štindl družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za sekání.
17:48
Vyloučen hráč Jiří Štindl družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za hrubost.
14:16
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil Filip Slovák, asistoval Tomáš Bergmann (5:2).
13:57
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil Jan Zmrzlík, asistoval Lukáš Juchelka (4:2).
13:00
13:00
10:41
09:52
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil David Pracný, asistoval Michal Gavenda (3:2).
08:52
Vyloučen hráč Stanislav Brožek družstva 1.MVIL Ostrava B na 2 minuty za vysoká hokejka.
05:52
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil Jan Zmrzlík, asistoval Daniel Kotzur (3:1).
04:25
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil Jan Zmrzlík, asistoval Adam Hostovičák (2:1).
03:46
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil Matěj Vráblík, asistoval Filip Slovák (1:1).
00:17
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil David Pracný, asistoval Lukáš Smejkal (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Jiří Večerek.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA B:
00:00
Line-up domácích 1.MVIL Ostrava B: brankář: Lukáš Juchelka; hráči v poli: Matěj Vráblík, Adam Hostovičák, Jan Zmrzlík, Michal Guldan, Tony Skřipčák