2:1
1:3
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - Florbal Chomutov 3:4
5. Jan Vokáč, 7. Jan Vokáč, 14. Jan Vokáč - 1. Adam Martin, 15. Adam Martin, 17. Jan Holovej, 17. Vít Sobek; rozhodčí: Martin Procházka - Daniel Castrillo; vyloučení: 4 + Jan Vokáč OS:1; využití: 1:1; diváků: 59; zásahy brankářů: Lukáš Mašek 7 - Adam Schindler 4; po třetinách: 2:1, 1:3;
24:00
21:46
Vyloučen hráč Jan Vokáč družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
21:46
Vyloučen hráč Jan Vokáč družstva SK BIVOJ LITVÍNOV - osobní trest.
21:01
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
18:37
Vyloučen hráč Nikolas Nestler družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hra bez hokejky.
16:32
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vít Sobek, asistoval Ondřej Penk (3:4).
16:25
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jan Holovej, asistoval David Šůs (3:3).
15:46
Vyloučen hráč Lukáš Balín družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hra bez hokejky.
14:27
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Martin, asistoval Martin Pretl (3:2).
13:00
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč bez asistence (3:1).
12:00
12:00
08:07
Vyloučen hráč Josef Leština družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
06:55
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč, asistoval Lukáš Balín (2:1).
06:00
Vyloučen hráč Adam Martin družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
04:33
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vokáč, asistoval Josef Leština (1:1).
00:30
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Procházka a Daniel Castrillo.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Chomutov:
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Lukáš Mašek; hráči v poli: Josef Leština, Jakub Zeman, Erik Kocur, Jan Vokáč, Michal Hájek