0:3
1:7
- : -

Snipers Třebíč bílí - Hippos Žďár n/S. 1:10
17. Matěj Skála - 3. Jakub Krejčí, 4. Lukáš Hromádka, 12. Jakub Král, 15. Jakub Král, 15. Šimon Poul, 15. Jakub Krejčí, 16. Matěj Partl, 18. Ondřej Novák, 23. Šimon Poul, 25. Lukáš Hromádka; rozhodčí: Josef Pařízek - Jan Pacal; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 19; zásahy brankářů: Šimon Nesnídal ? - Vendula Růžičková ?; po třetinách: 0:3, 1:7;
26:00
24:31
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Hromádka, asistoval Ondřej Novák (1:10).
22:40
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Šimon Poul, asistoval Jakub Krejčí (1:9).
17:07
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Novák bez asistence (1:8).
16:14
Branku družstva Snipers Třebíč bílí vstřelil Matěj Skála, asistoval Petr Hort (1:7).
15:28
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Matěj Partl, asistoval Jakub Král (0:7).
15:25
Vyloučen hráč Kvido Robotka družstva Snipers Třebíč bílí na 2 minuty za vysoká hokejka.
14:55
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jakub Krejčí, asistoval Šimon Poul (0:6).
14:32
14:07
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jakub Král, asistoval Ondřej Novák (0:4).
13:00
13:00
11:46
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Jakub Král, asistoval Matěj Partl (0:3).
03:56
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Hromádka bez asistence (0:2).
02:22
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Pařízek a Jan Pacal.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Vendula Růžičková; hráči v poli: Matěj Partl, Jakub Krejčí, Martin Hrubý, Jakub Král, Šimon Poul