2:3
3:3
- : -

1. FbK Tábor - OLYMP FLORBAL 7:8
4. Lukáš Janura, 15. Jiří Novák, 23. Petr Holoubek, 25. Josef Mareš, 52. Josef Mareš, 55. Roman Klípa, 60. Roman Klípa - 3. Tomáš Slavík, 8. Filip Chodl, 30. Filip Chodl, 35. Filip Chodl, 37. David Nesnídal, 44. Tomáš Slavík, 45. Dan Moravec, 55. Dan Moravec; rozhodčí: Tomáš Čekan - Václav Paletář; vyloučení: 5:6; využití: 1:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Dušan Václavík 12, Luboš Zeman 19 - Filip Hejtík 50; po třetinách: 2:2, 2:3, 3:3;
60:00
59:59
Komentář hostujícího trenéra : Zápas odpovídal utkání páté ligy, děkuji soupeři za utkání.
59:59
Komentář domácího trenéra Josefa Mareše : Poslední zápas sezóny jsme odehráli se zvednutou hlavou, škoda našich neproměněných šancí... děkujeme soupeři za zápas. Zdravíme našeho lazara pana Petra Kutnera a přejeme mu rychlé uzdravení a návrat na hřiště.
59:25
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Roman Klípa, asistoval David Vodrážka (7:8).
57:25
Timeout 1. FbK Tábor
54:46
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Dan Moravec, asistoval Filip Chodl (6:8).
54:20
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Roman Klípa, asistoval Josef Mareš (6:7).
51:35
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Josef Mareš, asistoval Jiří Novák (5:7).
50:39
Vyloučen hráč Jakub Jareš družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za hrubost.
50:39
Vyloučen hráč Filip Chodl družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za vražení zády.
49:21
Vyloučen hráč Dominik Sebastian Zenkl družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za hrubost.
48:13
Vyloučen hráč Daniel Babilon družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nesportovní chování.
44:33
43:41
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Tomáš Slavík, asistoval Dan Moravec (4:6).
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině : 22:10
38:28
Vyloučen hráč David Nesnídal družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nesportovní chování.
37:29
Vyloučen hráč Marek Vomočil družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání.
37:03
Timeout OLYMP FLORBAL
36:18
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil David Nesnídal, asistoval Marek Vomočil (4:5).
34:43
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Filip Chodl, asistoval Tomáš Slavík (4:4).
31:43
Střídání brankáře. Nový brankář Luboš Zeman družstva 1. FbK Tábor
31:43
Vyloučen hráč Dalibor Thoma družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:52
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Filip Chodl, asistoval Dan Moravec (4:3).
29:09
Vyloučen hráč Václav Lauda družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za špatné střídání.
27:54
Vyloučen hráč Roman Klípa družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání.
27:54
Vyloučen hráč Josef Mareš družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za sekání.
24:25
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Josef Mareš, asistoval David Vodrážka (4:2).
23:21
Trestné střílení družstva 1. FbK Tábor neproměnil František Kalina.
22:04
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Petr Holoubek, asistoval Lukáš Holub (3:2).
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině: 16:10
14:50
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Jiří Novák, asistoval Josef Papež (2:2).
08:20
Vyloučen hráč Lukáš Janura družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za držení.
07:12
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Filip Chodl bez asistence (1:2).
03:01
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Lukáš Janura, asistoval Marek Janovský (1:1).
02:10
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Tomáš Slavík bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Čekan a Václav Paletář.
00:00
00:00
Line-up hostů OLYMP FLORBAL: brankář: Filip Hejtík; hráči v poli: Jakub Jareš, Marek Vomočil, Dan Moravec, Dalibor Thoma, Filip Chodl
00:00
Line-up domácích 1. FbK Tábor: brankář: Dušan Václavík; hráči v poli: Daniel Babilon, Lukáš Janura, Tomáš Odložilík, Jan Loskot, Marek Janovský