3:2
5:3
- : -

FBK Piráti Sokol Chrudim - Pacovští Honzíci 10:6
3. Petr Kučera, 19. Dominik Czeszewski, 22. David Brtnický, 32. Dominik Czeszewski, 36. Tomáš Hájek, 50. Dominik Czeszewski, 51. Daniel Bořetický, 54. Lukáš Pavuk, 54. Dominik Czeszewski, 60. Petr Kučera - 5. Milan Paták, 27. Jan Tomšů, 39. František Zajíc, 57. Michal Hošek, 58. Michal Hošek, 58. Michal Hošek; rozhodčí: Daniel Jireček - Martin Mareš; vyloučení: 4:4; využití: 1:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Roman Vítek 25 - Jaroslav Mareš 32; po třetinách: 2:1, 3:2, 5:3;
60:00
59:59
Počet střel ve 3. třetině: domácí 15, hosté 13.
59:59
Komentář trenéra hostů: V zápase outsiderů jsme udělali příliš mnoho nevynucených chyb a soupeř je zaslouženě potrestal a zvítězil. Podali jsme nejhorší výkon v historii oddílu, což je další důvod k zamyšlení jak dál.
59:59
Komentář trenéra domácích: Jsme vděční za 3 body, myslím že jsme si je zasloužili. Převážnou část zápasu jsme hráli tak jak jsme chtěli. Děkuji soupeři, divákům a razhodčím.
59:04
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Dominik Czeszewski (10:6).
57:53
Timeout FBK Piráti Sokol Chrudim
57:53
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Michal Hošek, asistoval Jaroslav Mareš (9:6).
57:24
Vyloučen hráč Tomáš Voldřich družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za hrubost.
57:18
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Michal Hošek bez asistence (9:5).
56:31
Vyloučen hráč Tomáš Hájek družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za zdržování hry.
56:15
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Michal Hošek, asistoval Jan Tomšů (9:4).
53:50
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Dominik Czeszewski, asistoval Adam Filip (9:3).
53:33
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Lukáš Pavuk, asistoval Daniel Bořetický (8:3).
50:25
Timeout Pacovští Honzíci
50:25
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Daniel Bořetický, asistoval Dominik Czeszewski (7:3).
49:34
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Dominik Czeszewski, asistoval Petr Kučera (6:3).
44:53
Vyloučen hráč Tomáš Krátoška družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
40:37
Vyloučen hráč Petr Kučera družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nesportovní chování.
40:00
40:00
39:59
Střely v 2. třetině: domácí 14, hosté 9.
38:11
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil František Zajíc, asistoval Michal Hošek (5:3).
35:26
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Tomáš Hájek, asistoval Václav Svratecký (5:2).
31:23
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Dominik Czeszewski bez asistence (4:2).
30:46
Vyloučen hráč David Brtnický družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za hrubost.
28:11
Vyloučen hráč František Zajíc družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
26:21
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Jan Tomšů, asistoval František Zajíc (3:2).
21:31
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil David Brtnický, asistoval David Kaštánek (3:1).
20:00
20:00
19:59
Střely v 1. třetině: domácí 8, hosté 9.
18:24
15:42
Vyloučen hráč Daniel Brtnický družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za bránění ve hře.
13:20
Vyloučen hráč Tomáš Voldřich družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za bránění ve hře.
04:37
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Milan Paták, asistoval Tomáš Voldřich (1:1).
02:16
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Petr Kučera, asistoval Adam Filip (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Martin Mareš.
00:00
00:00
Line-up hostů Pacovští Honzíci: brankář: Jaroslav Mareš; hráči v poli: Tomáš Krátoška, Michal Hošek, Milan Paták, Tomáš Voldřich, František Zajíc
00:00
Line-up domácích FBK Piráti Sokol Chrudim: brankář: Roman Vítek; hráči v poli: Lukáš Pavuk, Daniel Bořetický, Adam Filip, Petr Kučera, Dominik Czeszewski