6:3
5:4
- : -

FbŠ Bohemians B - FA SEPTA.CZ Č. Budějovice 13:9
2. Tomáš Vostřel, 11. Martin Boháč, 25. Tomáš Vostřel, 28. Ondřej Erben, 32. Ondřej Plecháč, 34. Ondřej Erben, 37. Ondřej Erben, 37. Petr Hromádko, 44. Jan Harák, 45. Kryštof Blažej, 48. Ondřej Plecháč, 53. Petr Hromádko, 56. Jan Harák - 13. Martin Hrmo, 19. Pavel Formánek, 35. Jakub Malecha, 38. Jakub Malecha, 40. Jakub Malecha, 46. Martin Hrmo, 56. Jakub Malecha, 59. Martin Hrmo, 60. Petr Bláha; rozhodčí: Tomáš Joska - Antonín Keprta; vyloučení: 0:4; využití: 0:0; diváků: 3; zásahy brankářů: Stanislav Martínek ? - Vojtěch Kačer ?; po třetinách: 2:2, 6:3, 5:4;
60:00
59:59
Střely: Domácí 13, Hosté 10.
59:59
Komentář domácí: i přes nevyrovnaný výkon nemohu být ze svého týmu spokojen je vidět že v tomto rozpoložení divizi udržíme :-)
59:59
Komentář hosté: Tento zápas byl jako celá sezona, jako na hoře a delší dobu dole.
59:54
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Petr Bláha, asistoval Martin Hrmo (13:9).
58:54
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Martin Hrmo, asistoval Jakub Malecha (13:8).
55:53
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jan Harák, asistoval Martin Boháč (13:7).
55:46
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Jakub Malecha, asistoval Martin Hrmo (12:7).
52:20
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Hromádko, asistoval Ondřej Erben (12:6).
48:58
Vyloučen hráč Radek Vobr družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
47:25
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Ondřej Plecháč, asistoval Martin Boháč (11:6).
45:58
45:18
Timeout FA SEPTA.CZ Č. Budějovice
44:52
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Kryštof Blažej bez asistence (10:5).
43:51
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Jan Harák, asistoval Michal Křenek (9:5).
40:00
40:00
39:59
Střely: Hosté 9 , Domácí 17
39:23
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Jakub Malecha, asistoval Stanislav Karas (8:5).
37:22
36:54
Vyloučen hráč Stanislav Karas družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
36:45
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Petr Hromádko, asistoval Petr Červenka (8:3).
36:24
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Ondřej Erben, asistoval Ondřej Plecháč (7:3).
34:16
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Jakub Malecha, asistoval Radek Vobr (6:3).
33:19
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Ondřej Erben, asistoval Petr Červenka (6:2).
31:39
ze své obvyklé pozice zakončil svůj neobvyklí talent stylem zpozabrankový zabiják
31:32
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Ondřej Plecháč, asistoval Kryštof Blažej (5:2).
27:56
24:22
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Tomáš Vostřel, asistoval Petr Hromádko (3:2).
24:22
Prošil se do akce, tak dlouho se zabrušoval až z toho vybrousil a přihrál do vyložené TUTOVKY že i matrace Hastens byly tvrdé a nekompromisní :-)
20:00
20:00
19:59
Střely: Hosté 10, Domácí 15
18:45
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Pavel Formánek bez asistence (2:2).
14:45
Vyloučen hráč Stanislav Karas družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
12:49
Branku družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice vstřelil Martin Hrmo, asistoval Tomáš Troják (2:1).
10:45
S oroseným čelem a ustupujícími vlasy zakročuje přesně a chladnokrevně jako jeho vzor a talent Českého Florbalu kapitán Kuba
10:39
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Martin Boháč, asistoval Petr Hromádko (2:0).
07:55
Vyloučen hráč Pavel Formánek družstva FA SEPTA.CZ Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
01:58
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Joska a Antonín Keprta.
00:00
00:00
Line-up hostů FA SEPTA.CZ Č. Budějovice: brankář: Vojtěch Kačer; hráči v poli: Stanislav Karas, Šimon Perek, Petr Bláha, Tomáš Troják, Martin Hrmo
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians B: brankář: Stanislav Martínek; hráči v poli: Michal Křenek, Kryštof Blažej, Jan Harák, Ondřej Plecháč, Martin Boháč