1:0
3:1
- : -

BLACK ANGELS - K1 Florbal Židenice 9:2
6. Denisa Vachulová, 9. Anna Vinklerová, 10. Denisa Vachulová, 12. Nicola Randová, 13. Zuzana Kuchařová, 37. Aneta Burianová, 44. Aneta Fryčová, 55. Barbora Martínková, 57. Ema Košťálová - 17. Kristýna Straková, 46. Michaela Sabolová; rozhodčí: Martin Preclík - Lukáš Baloun; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Hana Kuchařová 16 - Alena Večeřová 42; po třetinách: 5:1, 1:0, 3:1;
60:01
Komentář domácích Pavla Fryče: Dnes holky odehrály zápas v našem obvyklém tempu a zúročily, co se v sezóně naučily a střelecky se prosazovaly. Děkujeme soupeřkám, rozhodčím a divákům za zápas a soupeři přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostí p. Zdeňka Franka: Zápas rozhodla první třetina. Než jsme se dostali do tempa bylo téměř po všem. Šla nám druhá třetina, kdy jsme změnili styl hry, zkoušeli jsme něco nového, holky drželi taktické pokyny, ale už nebyli síly na zvrat. Výsledek neodpovídá zcela obrazu hry, ale i přesto gratulujeme soupeři k výhře. Děkujeme za zápas a přejeme mnoho zdaru v play off.
60:00
59:00
A máme tu poslední minutu utkání.
58:19
Blackové jsou nenasytní a stále se tlačí dopředu.
57:00
Máme tu poslední tři minuty třetí třetiny a skóre 9:2. Pokud chtějí Židenice zvrátit svůj osud, měly by se začít zas snažit.
56:31
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Ema Košťálová, asistoval Aneta Burianová (9:2).
56:31
A máme tu další gól pro domácí!
54:22
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Barbora Martínková, asistoval Lucie Svobodová (8:2).
54:22
Další pěknou akci předvedla Svobodová, která vytáhla balónek za půlku hřiště a našla zcela volnou Martínkovou na levé půlce. Po krosové nahrávce trefuje Martínková z první přímo do branky. Tady gólmanka hostí neměla šanci.
53:06
A Rektoříková se stále snaží zapsat si body. Nyní další střela zprava na bránu. Balónek se ale jen odráží od tyčky.
52:35
Rektoříková předvedla s Vinklerovou pěknou akci. Vinklerová však po krosové nahrávce přestřeluje.
51:18
Střela po výběh Burianové zblokována.
47:14
Dostáváme se do samotného vrcholu utkání a je to vidět i na poli. Hráčky hostí jako by si uvědomily, že bez běhání a dravosti to nepůjde. Daří se jim zrychlit tempo a působit tak nepříjemnosti domácím. Tohle bude ještě zajímavé!
45:53
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Michaela Sabolová, asistoval Žaneta Gricová (7:2).
45:53
Máme tady další změnu. Nyní se hráčkám hostí podařilo skórovat a prostřelit tak dnes téměř neomylnou Kuchařovou.
44:41
Trochu tvrdší souboj u mantinelu. Není z toho naštěstí žádné vyloučení, jen práce pro pořádající, kteří musí spravit mantinel.
43:22
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Aneta Fryčová bez asistence (7:1).
43:22
Malá domů a jen další trable pro hráčky Židenic. Fryčová střílí z první a přímo do kasy.
41:00
Tak a máme tady poslední třetinu. Bude se ještě hýbat se skórem? No necháme se překvapit.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině BA-17, Židenice-6.
40:00
38:42
Úžasný moment překvapení! Tohle vskutku nikdo nečekal. Fricová bleskově vyrazila z trestné lavice a přímo si to zamířila na branku hostí. Dle mého byli překvapeni všichni na hale včetně samotné Fricové, která po krásné akci trefuje tyčku a z tribun se ozývá jen hlasité OOOO.
37:36
Máme tady polovic přesilovky hráček hostí. Pokusí se ještě něco udělat a změnit aktuální stav utkání?
36:41
Vyloučen hráč Adriana Fricová družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za blokování hokejky.
36:06
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Aneta Burianová, asistoval Ema Košťálová (6:1).
36:06
Je tady další gól domácích a ty stále nemají dost. Kouřilová se snaží protrhnou obranu a svou ohnivě nebezpečnou ránou propaluje. Večeřová ale chytá, a tak z toho nic není.
33:50
Domácí nechaly Gricovou úplně samotnou a ta z první pálila na bránu. Kuchařová byla však ve střehu a se střelou si poradila.
32:53
Chladnou hlavu teď zachovaly hráčky Židenic, když ubránily přesilovku Blacků bez větších potíží.
32:04
Přesilovka domácích a hala v naprostém tichu. Až mi z toho leze mráz po zádech.
30:51
Vyloučen hráč Monika Zimolová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hrubost.
30:25
Rektoříková se snažila překvapit Večeřovou střelou z otočky, ta byla ale zblokována.
29:19
Před brankou hostí byl teď trochu šrumec a některé z hráček domácích se podařilo vystřelit. Střela ale přelétává branku a míří do nebes.
27:41
Martínková nám předvedla krásný výběh na střed zakončený střelou, ale brankářka Večeřová nyní znovu podržela svůj tým a střelu chytá.
26:19
Nejhlasitější je nyní trenér hostí, který se ze střídačky snaží podporovat a korigovat své svěřenkyně, co to jde.
24:55
Burianová se snažila trefit na velkém brankovišti backhandem, ale míček byl rychlejší než její ruce, a tak na něj nedosáhla a míček se dál kutálí do rohu.
23:44
Košťálová svou střelou rozezněla jen tyč.
21:33
Standardku rozehrává Svobodová a pálí přímo na bránu. Pro brankářku Židenic to musela být nepříjemná střela, ale i přes to si s ní poradila.
20:00
20:00
Střely v první třetině BA - 18,Židenice - 7
20:00
18:27
Trestné střílení družstva K1 Florbal Židenice neproměnil Kristýna Straková.
18:27
Trestné střílení je vždy krizovka, ale Hanka Kuchařová přečetla jasně záměr Strakové, předvedla svůj um a chytá.
17:52
Chovancová rozjela parádní akci, ale Fricové nahrávka nesedla a prošvihává.
16:42
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Kristýna Straková, asistoval Alena Večeřová (5:1).
16:42
Možná jsme to lehce zakřikli. Brankářka hostí Večeřová vyhazuje na Strakovou a ta trefuje zařízení.
16:00
Na domácích je vidět soustředěnost. Nikam nespěchají, rozehrávají v klidu a bezpečně si tak drží svůj nyní pětigólový náskok.
13:40
Je vidět, že hráčky hostí se snaží co můžou, ale i přesto to nestačí a jsou tak stále bez gólu.
12:33
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Zuzana Kuchařová, asistoval Lída Chovancová (5:0).
11:49
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Nicola Randová, asistoval Zuzana Kuchařová (4:0).
11:49
Rychle využitá přesilovka. Randová bez soucitu vymetá branku a trestá hostí.
11:45
Vyloučen hráč Barbora Kyliánová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hra rukou.
11:15
Chovancová v šanci sama na branku, ale brankářka Židenic chytá.
09:36
Pěkný zákrok Hanky Kuchařové.
09:13
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Denisa Vachulová, asistoval Barbora Martínková (3:0).
09:13
Přihrávka krosem na Vachulovou, ta nejdříve jen do Večeřové a dorážkou dává další gól do branky Židenice.
08:24
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Anna Vinklerová bez asistence (2:0).
08:24
No toto. Vinklerová krásným padáčkem trefuje míč, který padl za brankářku-
07:57
Zuzka Kuchařová z bezprostřední blízkosti jen do brankářky hostí.
05:20
05:20
Střela od Vachulové na zadní tyč a brankářka hostí si s ní nedokázala poradit.
03:32
Brankářka hostí teď se štěstím pokryla skákavý balón.
00:10
Zápas začal a úvodní buly vyhrály hráčky hostí, avšak balónku se ujaly hráčky domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a Lukáš Baloun.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Alena Večeřová; hráči v poli: Iveta Špičáková, Gabriela Hamplová, Adéla Veselá, Monika Zimolová, Natálie Richtrová
00:00
Line-up domácích BLACK ANGELS: brankář: Hana Kuchařová; hráči v poli: Lída Chovancová, Nicola Randová, Aneta Burianová, Ema Košťálová, Zuzana Kuchařová