4:2
0:1
Zlín Lions

1. FBK Eagles Orlová - Zlín Lions 7:8p
28. Radek Jantoš, 31. Tomáš Milerský, 39. Denis Smilovský, 44. Jan Lukáš, 45. Tomáš Bečka, 48. Tomáš Kříž, 58. Tomáš Milerský - 9. Michael Kořének, 16. Jakub Žáček, 16. Michal Kundrata, 24. Lukáš Chalabala, 34. Lukáš Chalabala, 53. Michael Kořének, 57. Michael Kořének, 61. Jan Lukáš; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jaroslav Kunc 17 - Jaroslav Bartík 15; po třetinách: 0:3, 3:2, 4:2, 0:1;
60:32
64:00
Komentář trenéra domácích Lukáše Loudy: Dnešní zápas bojovný, bohužel nám nevyšel. Neproměňovali jsme tutové šance. Vlastní gól v prodloužení podtrhl mizérii letošní sezóny. Letošní sezóna nám vůbec nevyšla a celkový výsledek je strašný. I přesto děkuji všem za sezónu.
64:00
Komentář trenéra hostů pana Kořenka: Dneska se nám vstup do zápasu povedl. První třetinu jsme hráli dobře. Ve druhé a třetí třetině jsme pustili soupeře do hry po našich hrubých chybách. Děkujeme soupeři za zápas a klukům děkuji za celou sezónu.
60:32
Vlastní branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jan Lukáš (7:8).
60:00
60:00
57:53
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský, asistoval Denis Smilovský (7:7).
57:37
Timeout 1. FBK Eagles Orlová
56:08
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michael Kořének, asistoval Michal Baroň (6:7).
52:37
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michael Kořének, asistoval Michal Kundrata (6:6).
47:08
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Kříž, asistoval Martin Tököly (6:5).
44:48
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Bečka, asistoval Adam Kučera (5:5).
43:08
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jan Lukáš, asistoval Martin Tököly (4:5).
41:12
Vyloučen hráč Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
39:59
střely ve druhé třetině 15:12
38:10
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Denis Smilovský, asistoval Filip Konkolský (3:5).
33:14
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Lukáš Chalabala, asistoval Michal Kundrata (2:5).
30:23
Vyloučen hráč Martin Kelíšek družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
30:03
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský z trestného střílení (2:4).
28:08
Vyloučen hráč Filip Horník družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání.
27:49
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Radek Jantoš, asistoval Denis Smilovský (1:4).
26:27
23:26
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Lukáš Chalabala, asistoval Michael Kořének (0:4).
20:00
20:00
19:59
Střely na bránu - 10:10
15:28
Dva rychlé góly pro Zlína po individuálních hrubkách soupeře.
15:27
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Kundrata, asistoval Jan Vondřejc (0:3).
15:05
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Žáček, asistoval Jaroslav Lovecký (0:2).
12:16
Orlová má šancí dost, ale každá střela jde o cca 1m mimo.
08:01
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michael Kořének, asistoval Lukáš Chalabala (0:1).
02:43
Jde vidět, že oběma týmům o nic nejde - hra je vlažná. Za Orlovou nastupují mladí.
00:01
Jedná se o poslední zápas sezony . Nikomu nehrozí postup ani sestup.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů Zlín Lions: brankář: Jaroslav Bartík; hráči v poli: Jan Vondřejc, Michael Kořének, Michal Kundrata, Michal Baroň, Lukáš Chalabala
00:00
Line-up domácích 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Jaroslav Kunc; hráči v poli: Adam Kučera, Jan Lukáš, Tomáš Bečka, Lukáš Louda, Denis Smilovský