3:3
5:5
- : -

FBC Bestie Česká Lípa C - SC Podještědí Č. Dub B 14:11
1. Karel Veber, 4. Martin Vašák, 5. Karel Veber, 6. Karel Veber, 7. Zbyněk Hásek, 14. Karel Veber, 16. Martin Vašák, 20. Lukáš Smolnický, 22. Lukáš Smolnický, 31. Martin Vašák, 33. Karel Veber, 35. Karel Veber, 40. Karel Veber, 44. Jan Tregner - 6. Pavel Dostál, 9. Michal Třešňák, 13. Petr Smrkovský, 24. Milan Hrušovský, 27. Jiří Libeňský, 28. Michal Třešňák, 34. Stanislav Pokorný, 35. Stanislav Pokorný, 37. Stanislav Pokorný, 38. Michal Třešňák, 45. Filip Iker; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Josef Kubát; vyloučení: 1 + Martin Salavec OS:5 + Stanislav Pokorný OS; využití: 2:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Martin Salavec 17, Jaroslav Kuhn 5 - Jan Sedláček 8; po třetinách: 6:3, 3:3, 5:5;
45:00
44:31
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Filip Iker, asistoval Josef Strouhal (14:11).
43:32
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil Jan Tregner, asistoval Martin Vašák (14:10).
41:12
Vyloučen hráč Stanislav Pokorný družstva SC Podještědí Č. Dub B na 2 minuty za nesportovní chování.
41:12
Vyloučen hráč Jaroslav Šámal družstva SC Podještědí Č. Dub B na 2 minuty za nesportovní chování.
41:12
Vyloučen hráč Stanislav Pokorný družstva SC Podještědí Č. Dub B - osobní trest.
39:33
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil Karel Veber bez asistence (13:10).
37:01
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Michal Třešňák, asistoval Filip Iker (12:10).
37:01
Střídání brankáře. Nový brankář Jaroslav Kuhn družstva FBC Bestie Česká Lípa C
37:01
Vyloučen hráč Martin Salavec družstva FBC Bestie Česká Lípa C na 2 minuty za nesportovní chování.
37:01
Vyloučen hráč Martin Salavec družstva FBC Bestie Česká Lípa C - osobní trest.
36:48
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Stanislav Pokorný, asistoval Josef Strouhal (12:9).
34:52
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil Karel Veber, asistoval Zbyněk Hásek (12:8).
34:08
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Stanislav Pokorný, asistoval David Rubáš (11:8).
33:43
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Stanislav Pokorný bez asistence (11:7).
32:02
30:36
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil Martin Vašák, asistoval Karel Veber (10:6).
30:00
30:00
27:10
26:16
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Jiří Libeňský, asistoval Stanislav Pokorný (9:5).
23:33
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Milan Hrušovský, asistoval Josef Strouhal (9:4).
21:30
Timeout SC Podještědí Č. Dub B
21:30
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil Lukáš Smolnický, asistoval Martin Vašák (9:3).
19:32
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil Lukáš Smolnický, asistoval Jakub Říha (8:3).
18:14
Vyloučen hráč Pavel Dostál družstva SC Podještědí Č. Dub B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
15:49
15:00
15:00
14:59
Střely v první třetině FBC Bestie Česká Lípa C 8:10 SC Podještědí Č. Dub B
13:10
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil Karel Veber, asistoval Jakub Říha (6:3).
12:52
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Petr Smrkovský, asistoval Stanislav Pokorný (5:3).
08:41
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Michal Třešňák, asistoval Milan Hrušovský (5:2).
07:08
Vyloučen hráč Lukáš Muška družstva SC Podještědí Č. Dub B na 2 minuty za bránění ve hře.
06:35
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil Zbyněk Hásek, asistoval Martin Vašák (5:1).
06:25
Vyloučen hráč Milan Hrušovský družstva SC Podještědí Č. Dub B na 2 minuty za sekání.
05:57
Branku družstva SC Podještědí Č. Dub B vstřelil Pavel Dostál, asistoval Jaroslav Šámal (4:1).
05:17
04:21
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa C vstřelil Karel Veber, asistoval Martin Vašák (3:0).
03:03
00:31
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů SC Podještědí Č. Dub B: brankář: Jan Sedláček; hráči v poli: Lukáš Muška, Josef Strouhal, Milan Hrušovský, Stanislav Pokorný, Petr Smrkovský