1:2
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - SK BIVOJKY LITVÍNOV 2:5
18. Markéta Valešová, 60. Berenika Vrzalová - 10. Veronika Kundertová, 20. Laura Vytrhlíková, 33. Tereza Šalátová, 43. Sára Bartschová, 50. Aneta Weissová; rozhodčí: Tomáš Mádr - Klára Svobodová; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Kateřina Dlouhá 26 - Míša Pechů 27; po třetinách: 1:2, 0:1, 1:2;
60:02
Gratulujeme soupeřkám k zasloužené výhře. My jsme si dnes body nezasloužily. Spousta individuálních chyb nás sráží. Bohužel naše výkonnost nejde nahoru, jak bychom si přály.
60:01
Komentář trenéra hostí pana Ondráčka: Dnes velká pochvala od první do poslední hráčky, za mě skvělý výkon plný aktivity, bojovnosti a obětavosti a podpořený výborným výkonem gólmanky. Soupeřkám díky za zápas a štastnou cestu domů.
60:00
59:59
Střely ve 3. třetině: Liberec - 11, Litvínov - 8, střely celkem: Liberec - 29, Litvínov - 31
59:02
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Berenika Vrzalová bez asistence (2:5).
59:02
Vrzalová ukázkovou backhandovou střelou snižuje na 2:5
54:59
Kdyby se dnes hrálo na tutové šance, domácí celek by jasně vyhrál..to je ale málo
52:39
Domácí drží balon na polovině hostů, a ti jen občas přerušují její průběh drobnými fauly
49:56
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Aneta Weissová, asistoval Sára Bartschová (1:5).
49:56
Nedáš - dostaneš v praxi, nejdříve jsme viděli jasnou šanci Červenkové, která nebyla proměněna a vzápětí padl gól na druhé straně
42:31
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Sára Bartschová, asistoval Klára Jasanová (1:4).
38:36
Vyloučen hráč Berenika Vrzalová družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
37:40
Hra se přelévá ze strany na stranu a moc zajímavých akcí k vidění není ani na jedné straně
32:53
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Tereza Šalátová, asistoval Klára Mečířová (1:3).
32:09
Červenková měla šanci potrestat chybnou rozehru hostů, při koncovce jí ale míček sjel
30:30
Vrzalová teď doslova povodila úplně všechny na hřišti, dost možná se jim z toho točí hlava ještě teď
29:20
Vyloučen hráč Anu-Ujin Sugardorj družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:27
Vrzalová kličkuje po hřišti, ale střela z toho nebyla
27:23
Liberci se sice daří skvěle kombinovat, ale žádnou výraznější šanci jsme zatím neviděli
25:55
Domácímu týmu se nyní nabídla skvělá příležitost na vyrovnání a případně i převrácení skóre na svoji stranu
25:53
Timeout FBC Liberec
25:53
Vyloučen hráč Tereza Dvořáková družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
25:53
Vyloučen hráč Tereza Šalátová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za nesportovní chování.
19:17
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Laura Vytrhlíková bez asistence (1:2).
17:30
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Markéta Valešová, asistoval Markéta Lenfeldová (1:1).
17:30
Valešová zakončuje svůj samostatný únik vymetením všech pavučin ve zdejší hale
13:21
Vyloučen hráč Leona Tancošová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost.
11:23
Jandová blokuje střelu Vytrhlíkové a vysílá Valešovou do útoku, ta nastřeluje tyč
09:11
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Veronika Kundertová, asistoval Klára Jasanová (0:1).
08:37
Vrzalová předvedla skvělou clonu a následně ohrozila bránu hostů, gólmanka Bivojek byla pozorná
04:50
Liberec kontroluje hru i po skončení přesilovky
03:55
Střele Vrzalové chyběla dorážka
02:01
Vyloučen hráč Michaela Poštová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
02:01
Hartigová se hnala na bránu hostů, Poštová to vyřešila jednoduše a byla odměněna trestem 2 minut