2:1
0:1
1:0

ASK Lovosice - LFP - FBC Slavia Praha 4:3p
13. Ondřej Hozák, 22. Ondřej Hozák, 33. Ondřej Hozák, 64. Jakub Dvořák - 12. Antonín Štička, 39. Petr Paloušek, 54. Petr Paloušek; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; diváků: 54; zásahy brankářů: Ondřej Perníček 73 - Petr Kabelka 26; po třetinách: 1:1, 2:1, 0:1, 1:0;
63:33
63:33
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Jakub Dvořák bez asistence (4:3).
60:00
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí Ondřeje Otáhala: Soupeř do obrany poctivě dřel a my jsme nedokázali najít recept na domácí palubovku a zároveň i brankáře. Gratulujeme domácím k vítězství!
59:59
Komentář trenér domácích: Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům. Dnes jsme předvedli jeden z lepších výkonů, i když nás čeká sestup dali jsme do toho srdíčko a zabojovali. Děkuji i Veteránům, kteří nám pomohli ve chvíli kdy nás bylo málo!
58:08
Timeout ASK Lovosice - LFP
58:08
Vyloučen hráč Michal Holub družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za blokování hokejky.
53:45
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Petr Paloušek, asistoval Vojtěch Šafář (3:3).
52:45
Vyloučen hráč Jan Kotán družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
43:23
Vyloučen hráč Martin Myslík družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
38:07
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Petr Paloušek, asistoval David Laho (3:2).
32:35
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Ondřej Hozák, asistoval Jakub Dvořák (3:1).
25:35
Vyloučen hráč Michal Holub družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
21:00
Branku družstva ASK Lovosice - LFP vstřelil Ondřej Hozák bez asistence (2:1).
20:00
20:00
12:45
11:25
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Antonín Štička, asistoval Vojtěch Šafář (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Slavia Praha: brankář: Petr Kabelka; hráči v poli: David Laho, Ondřej Otáhal, Petr Paloušek, Antonín Štička, Vojtěch Šafář
00:00
Line-up domácích ASK Lovosice - LFP: brankář: Ondřej Perníček; hráči v poli: Jan Kotán, Matěj Čapek, Ondřej Kavalír, Martin Kavalír, Martin Myslík