5:0
5:1
- : -

Prague Tigers - Florbal Teplice 14:3
7. Filip Rulíšek, 9. Tomáš Ureš, 19. Radim Tůma, 20. Radek Šindelář, 24. Jiří Horák, 25. Filip Rulíšek, 25. Radek Šindelář, 25. Tomáš Ureš, 32. Martin Boušek, 42. Vítězslav Matěj, 43. Martin Boušek, 52. Radek Šindelář, 53. Filip Rulíšek, 55. Čeněk Kašpar - 2. Martin Schneider, 17. Milan Gerhard, 49. Jakub Derka; rozhodčí: Filip Gaberdén - Filip Leibl; vyloučení: 4:3; využití: 1:0; diváků: 102; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 16 - Lukáš Topš 4, Václav Hlavsa 9; po třetinách: 4:2, 5:0, 5:1;
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: Tigers 10:6 Teplice.
60:00
Ohlasy trenéra domácích: Dnes obrovský rozdíl proti včerejšku. Na hřišti jen tygři a velmi frustrovaný teplický tým, který častoval naši lavičku jen nadávkami. Škoda, že nehráli tak jako včera. Přesto děkujeme za zápas, přejeme šťastnou cestu domů a těšíme se do Teplic!
60:00
Ohlasy trenéra hostů: Dnes jsme nebyli důstojným soupeřem ani herně ani chováním. Příští sobotu zabojujeme! Díky divákům, soupeři a rozhodčím za zápas.
60:00
59:14
Hosté kombinují na polovině Tigers.
59:00
Poslední minuta třetí třetiny.
58:45
Vyloučen hráč Vítězslav Matěj družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
58:25
Tigers kontrolují hru a utkání se blíží ke konci.
57:14
Boušek uklidnil situaci a v kombinaci s Urešem ukrajují další vteřinky z hracího času.
56:15
Schneider se dostal ke střele ze středu hřiště, která orazítkovala tyčku.
55:16
Pěkná akce jednoho z hostujících útočníků skončila nepřesnou střelou.
54:47
Čakovické hody pokračují a další kdo vstřelil branku je Čeněk Kašpar.
54:46
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Čeněk Kašpar, asistoval Andrej Svatoš (14:3).
53:52
Slovák se napřáhl jak Chára, aby orazítkoval brankáře.
52:45
Další míček v síti Teplic, které pojedou domů s pořádným batohem.
52:44
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Filip Rulíšek bez asistence (13:3).
52:39
Kašpar pálil do horního rohu a brankář Teplic předvedl parádní zákrok!
52:01
Rulíšek se opět dostal ke střele, ale ta mu byla již poněkolikáté sražena.
51:01
Šindelář dává další branku, kterou oslavil klikováním. To se nelíbilo hostující střídačce, která reagovala velmi podrážděně.
51:00
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Radek Šindelář bez asistence (12:3).
49:54
Rulíšek pálil z pravé strany pouze do brankáře.
49:00
Přece jen se hosté prosazují! Derka vystřelil přes obránce a ten míček nechtěně tečoval o tyč do své branky.
48:59
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jakub Derka bez asistence (11:3).
48:41
Šindelářova střela šla vedle branky.
48:26
Dnešní utkání sleduje 102 diváků.
47:40
Tepličtí se snaží o rychlé výpady, ale dnes jim to moc nejde.
46:22
Hosté hrají v plném počtu.
45:42
Horák poslal míček před branku na teč, ale Vorlíček nedokázal míček usměrnit do branky.
45:01
Veber vystřelil z pravé strany těsně vedle pravé šibenice.
44:22
Vyloučen hráč Tomáš Rudolf družstva Florbal Teplice na 2 minuty za bránění ve hře.
43:36
Tigers jednoznačně válcují svého soupeře a dostávají se do dalších a dalších šancí.
42:53
Brabec byl sám před brankou, ale míček mu uskočil a poté zasáhl Hlava!
42:02
Vorlas vyslal do brejku Bouška, který chvíli váhal kam vystřelí a nakonec zakončil nekompromisně k tyči.
42:01
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Boušek, asistoval Dominik Vorlíček (11:2).
41:43
Šindelář nasadil housle obránci Teplic a celá akce skončila nepřesnou střelou do odkryté klece.
41:07
Rulíšek poslal míček na Matěje, který z první skóruje a upravuje na 10:2!
41:06
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vítězslav Matěj, asistoval Filip Rulíšek (10:2).
40:33
Hosté kombinovali na útočné polovině, ale ke střele se nedostali.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: Tigers 9:4 Teplice. Střely na branku celkem: Tigers 17:13 Teplice.
40:00
39:52
Šindelář po souboji před brankou zůstal ležet, ale za potlesku diváků odchází po svých na střídačku.
39:24
Tigers kombinují u branky Teplic a hosty zatím do ničeho nepouští.
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:54
Severova rána skončila na blokujícím obránci.
37:58
Tigers drží míček a za hry střídají.
37:01
Pechatý to zkusil z pravé strany, ale jeho rána byla sražena.
36:37
Šindelář dostal hodně těžkou nahrávku, ale poradil si s ní jako správný baseballista a málem vstřelil branku! Opravdu málo chybělo k desáté brance Tigers.
35:50
Hosté v plném počtu.
34:48
Domácí kombinují a čekají na finální přihrávku.
33:50
Vyloučen hráč Martin Pechatý družstva Florbal Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:09
Kašpar výborně ubránil situaci před brankou a podržel míček.
32:25
Boušek zapadl po souboji za mantinel. Chvíli to vypadalo, že je na dovolené u moře.
32:15
Domácí hrají ve velké pohodě a kontrolují hru.
31:15
Boušek dostal nahrávku od Svatoše a dalekonosnou ránou zavěsil pod víko!
31:14
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Boušek, asistoval Andrej Svatoš (9:2).
30:36
Vyloučen hráč Martin Severa družstva Florbal Teplice na 2 minuty za bránění ve hře.
29:40
Horák se prokličkoval před branku a bekhendem zakončil. Gólman hostí jeho střelu vyrazil.
28:59
Další nedovolený zákrok hostujícího celku. Drobných faulů začalo přibývat.
28:23
Hosté si zatím stále přihrávají a nedostávají se ke střelbě.
27:19
Teplický útočník si nyní zahrál na házenkáře a míček poctivě ukryl do ruky. Nicméně sudí tuto situaci přehlédl a tak se nevylučuje.
26:31
Vyloučen hráč Radek Šindelář družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
25:52
Tigers jsou na koni a jsou všude dříve! Teplice aktuálně vůbec nestíhají.
24:49
Demolice Teplic pokračuje a domácí vedou už o šest branek!
24:48
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tomáš Ureš, asistoval Martin Boušek (8:2).
24:40
Timeout Florbal Teplice
24:40
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Radek Šindelář, asistoval Filip Tlapa (7:2).
24:04
Rulíšek se dostal k dorážce před brankou a zvyšuje na 6:2! Parádní akce domácích.
24:03
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Vítězslav Matěj (6:2).
23:43
Tůma poslal míček na Horáka a ten vystřelil naprosto přesně do pravé šibenice - 5:2!
23:42
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jiří Horák, asistoval Radim Tůma (5:2).
22:57
Nepřesná rozehrávka Zmrzlíka skončila za mantinelem.
22:15
Tlapa aktivně napadal, ale k míčku se nedostal. Vzápětí musel předvést parádní zákrok Hlava!
21:33
Kašpar se mezi třemi beky neprosadil.
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář Václav Hlavsa družstva Florbal Teplice
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: Tigers 8:9 Teplice.
20:00
19:51
Tigers jdou do dvoubrankového vedení! Šindelář procedil míček za záda Topše a svou branku oslavil jako Ronaldo.
19:50
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Radek Šindelář, asistoval Vojta Zmrzlík (4:2).
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:38
Kašpar vyběhl od mantinelu na střed a orazítkoval tyčku!
18:03
Tůma se natlačil před brankou jako David Pastrňák a nekompromisně zavěsil! Tigers jdou opět do vedení!
18:02
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Radim Tůma, asistoval Dominik Vorlíček (3:2).
17:02
Šindelář vypálil z otočky pouze do Topše.
16:29
Po zmatku před brankou Hlavy se prosazuje Gerhard, který opět srovnává stav utkání.
16:28
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Milan Gerhard, asistoval Tomáš Soukup (2:2).
16:20
Rychlý brejk hostů skončil zablokovanou střelou.
15:34
Domácí hrají v plném počtu.
15:11
Kašpar výborně napadal a ušetřil cenné vteřiny.
14:12
Rulíšek vybojoval míček ve vlastím oslabení a předložil ho Kašparovi. Ten pálil do prázdné kasy, ale na poslední chvíli mu střelu zablokoval obránce Teplic.
13:34
Vyloučen hráč Tomáš Ureš družstva Prague Tigers na 2 minuty za vražení zády.
12:51
Oba celky střídají.
12:13
11:31
Soukup pálil z pravé strany a jen o malý kousek minul branku Tigers.
10:55
Teplice kombinují na útočné polovině.
10:13
Vyloučen hráč Tadeáš Zahumenský družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře.
09:10
Rulíšek pálil ze středu hřiště, ale míček skončil na zadním mantinelu. K dorážce se poté tlačil Matěj, ale Topše nepřekonal.
08:21
Ureš to vzal na sebe a střelou z otočky poslal míček na zadní tyč! Topš byl bez šance.
08:20
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tomáš Ureš bez asistence (2:1).
08:14
Tůma prošel přes dva hráče a jeho zakončení jen o malý kousek minulo branku.
06:55
Rulíšek vystřelil z levé strany do šibenice a s cinknutím posílá zápas opět na začátek!
06:54
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Čeněk Kašpar (1:1).
06:06
Horák poslal nahrávku před branku, kterou dokázal obránce zablokovat.
05:30
Šindelář si pomohl faulem, ale na dvě minuty to nebylo. Teplice získali míček.
04:18
Pechatý to opět zkusil z půlky a moc nechybělo, aby opět zavěsil pod víko!
03:30
Fiala to zkusil z otočky, ale jeho rána skončila těsně vedle branky.
02:45
Ureš byl u zadního mantinelu zastaven nedovoleným způsobem a domácí zůstanou u míčku.
01:50
Hosté se ujímají vedení! Schneider vystřelil z otočky a prostřelil Hlavu mezi rukou a tělem.
01:49
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Schneider bez asistence (0:1).
01:17
Tepličtí vstoupili do utkání velmi aktivně a kombinují před brankou Tigers.
00:52
Střelu Severy pokryl Hlava.
00:25
Teplice se drží u míčku a pokoušejí se kombinovat.
00:01
Úvodní vhazování vyhrál hostující celek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Gaberdén a Filip Leibl.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice: brankář: Lukáš Topš; hráči v poli: Vlastimil Valter, Lukáš Fiala, Tomáš Soukup, Milan Gerhard, Lukáš Vyskočil
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Tomáš Ureš, Jiří Horák, Dominik Vorlíček, Radim Tůma, Martin Boušek
00:00
Hezké odpoledne z pražské Čako arény! Play-up pokračuje druhým zápasem mezi Tigers a Teplicemi! Ve včerejším utkání zvítězil domácí celek poměrem 11:8! Za Teplice zářil Martin Pechatý, který zaznamenal čtyři branky a držel hosty dlouho ve hře! Jak to dnes dopadne? To se brzy dozvíme!