1:3
1:1
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - Kanonýři Kladno 3:6
9. Jan Mašát, 22. Tomáš Smolka, 52. Josef Huňat - 4. Vojtěch Balvín, 8. Jakub Bohuslávek, 22. Josef Huňat, 26. Filip Sochor, 39. Dominik Janda, 59. Dominik Janda; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Martin Louda 24 - Libor Domkař 23; po třetinách: 1:2, 1:3, 1:1;
60:01
Komentář trenéra Kanonýrů Kladno (Jan Buk): "Do zápasu jsme vstoupili koncentrovaně a i se nám podařilo odhadnout, co soupeř zapojí do své hry. Ve druhé třetině jsme získali rozhodující náskok, ale dělali množství chyb a nabízeli domácím brejky. Závěrečnou část jsme hráli bez chuti po gólech, ale povedlo se nám zápas dovést do vítězného konce, což bylo to nejdůležitější."
60:01
Komentář trenéra Karlových Varů (Miroslav Závora): "Chtěl bych poděkovat celému týmu za odvedenou práci v sezóně. Dokázali jsme se zvednou ze samotného dna a díky neskutečnému přístupu všech hráčů v závěru sezóny vybojovat čtvrté místo. Kladno byl velmi kvalitní soupeř, který dokázal trestat nekompromisně veškeré naše chyby a díky tomu zaslouženě postoupit.
60:01
Pokračování trenéra Karlových Varů: "Pro mnohé hráče prvotní zkušenost s play off, jsem velmi rád, že prakticky celý tým bude nastupovat za juniory i v nadcházející sezóně. závěrem bych chtěl poděkovat všem rodičům, fanouškům, kteří nás podporovali celý rok. Jedno speciální ocenění je pro metodika výkonnostních kategorií, který byl v letošní sezóně nedílnou součástí našeho úspěchu. Děkujeme."
60:00
58:49
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dominik Janda bez asistence (3:6).
51:54
Šťovíček našel na středu volného Huňata a proti jeho rychlé střele se již Domkař neměl šanci přesunout
51:53
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Josef Huňat, asistoval Jiří Šťovíček (3:5).
50:52
Domácí teď mají přesilovou hru, kterou potřebují bezpodmínečně proměnit
50:51
Vyloučen hráč Filip Sochor družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
49:48
Domácím to teď příliš nelepí, když se dostanou do šance, tak jim míček sjede z hokejky
40:01
Poslední třetina před námi, domácí mají 20 minut na to, aby odvrátili konec sezóna
38:02
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Dominik Janda, asistoval Jakub Bohuslávek (2:5).
25:45
Domácí si zbytečnými chybami komplikují zápas, teď opět dovolili Kladnu z přečíslení v klidu skórovat
25:44
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Filip Sochor, asistoval Dominik Prudil (2:4).
25:15
Kasa se skvěle vrátil a překazil rodící se přečíslení
23:38
Mašát teď předvedl dva důležité bloky
21:53
Domácí se z vlastní branky rychle oklepali a Smolka nechytatelnou bombou pod břevno opět dostává Vary na dostřel
21:52
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Tomáš Smolka, asistoval Jiří Šťovíček (2:3).
21:01
Vlastní branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Josef Huňat (1:3).
15:00
Střílenou přihrávku Krejčího na Zahraje si málem srazil jeden z obránců za svého gólmana
12:30
Teď delší dobu čekáme na nějakou vážnější šanci
10:10
Zahraj si výborně zpracoval vysoký balón, poté však trefil jen padajícího Domkaře
08:48
Nöbauer pálil pouze do bloku, poté v akci pokračoval kdy vybojoval míček pro Mašáta který snižuje
08:47
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jan Mašát, asistoval Petr Nöbauer (1:2).
07:33
Korbel na jedné straně prověřil Domkaře, ten jeho pokus zachytil a vyslal do šance Bohuslávka, který ranou k tyči zvyšuje na 0:2
07:32
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil Jakub Bohuslávek, asistoval Libor Domkař (0:2).