0:5
1:3
- : -

Kanonýři Kladno modří - Tatran Střešovice 3:9
3. Štěpán Křeček, 13. Jan Trkovský, 38. Petr Burgr - 5. Hugo Konečný, 21. Vojtěch Klápa, 22. Jakub Pluhař, 28. Tomáš Kuchyňa, 29. Matěj Švarc, 30. Jan Bulderbergs, 40. Vojtěch Klápa, 41. Vojtěch Panuška, 45. Ondřej Sihelský; rozhodčí: Michal Kolář - Jan Knap; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 35; zásahy brankářů: Jakub Janoušek 16, Martin Procházka 7 - Jan Buzík 10; po třetinách: 2:1, 0:5, 1:3;
45:00
Komentář trenéra hostí pana Beneše: Nekoncentrovaný vstup do utkání. Od druhé třetiny zlepšený výkon. Díky soupeři za gesto fairplay a za zápas.
45:00
Komentář trenéra domácích Jana Buka :Tatran vyhrál zcela zaslouženě. Podařilo se nám soupeře na začátku zaskočit, ale od druhé části začal Tatran své šance proměňovat. Hráči každopádně odehráli zápas s maximální bojovností, jen mě mrzí, že jsme udělali zbytečné chyby.
45:00
44:57
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Sihelský, asistoval Filip Eliáš (3:9).
40:08
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Panuška, asistoval Jiří Procházka (3:8).
39:35
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Klápa, asistoval Jan Buzík (3:7).
37:54
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Petr Burgr, asistoval Vojtěch Ptáček (3:6).
34:21
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Procházka družstva Kanonýři Kladno modří
32:03
Trestné střílení družstva Tatran Střešovice neproměnil Vojtěch Klápa.
30:00
Vyloučen hráč Matěj Švarc družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za zdržování hry.
30:00
30:00
29:38
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jan Bulderbergs, asistoval Filip Píše (2:6).
28:12
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Matěj Švarc, asistoval Lukáš Macháček (2:5).
27:36
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Kuchyňa, asistoval Jakub Pluhař (2:4).
23:35
Vyloučen hráč Jan Trkovský družstva Kanonýři Kladno modří na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:29
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jakub Pluhař, asistoval Jan Bulderbergs (2:3).
20:00
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Klápa, asistoval Jakub Pluhař (2:2).
19:07
Vyloučen hráč Lukáš Spurný družstva Kanonýři Kladno modří na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
12:31
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Jan Trkovský bez asistence (2:1).
09:08
Vyloučen hráč Jan Trkovský družstva Kanonýři Kladno modří na 2 minuty za sekání.
04:45
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Hugo Konečný, asistoval Ondřej Sihelský (1:1).
02:01
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Štěpán Křeček, asistoval Vojtěch Hartman (1:0).
01:14
Vyloučen hráč Jakub Pluhař družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Kolář a Jan Knap.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Jan Buzík; hráči v poli: Lukáš Macháček, Adam Kučera, Martin Pretl, Matěj Švarc, Vojtěch Klápa
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno modří: brankář: Jakub Janoušek; hráči v poli: Štěpán Křeček, Vojtěch Hartman, Matouš Mlejnek, Tobiáš Chromý, Lukáš Spurný