1:2
2:2
- : -

Florbal Chomutov - Kanonýři Kladno modří 4:4
1. David Mikulec, 18. Tomáš Hennrich, 36. Jakub Olejka, 40. Jakub Olejka - 22. Vojtěch Hartman, 24. Petr Burgr, 41. Vojtěch Hartman, 41. Jan Trkovský; rozhodčí: Jaroslav Verner - Jan Knap; vyloučení: 5:3; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Lukáš Kopecký 15 - Jakub Janoušek 13; po třetinách: 1:0, 1:2, 2:2;
45:00
Komentář trenéra domácích Petra Lince: Zápas v okleštěných sestavách skončil asi spravedlivou remízou. Věřím, že zranění hráči budou co nejdříve zpátky ve hře a základní část soutěže ukončíme s hlavami nahoře po posledním zápase, který nás dnes čeká. Díky za zápas.
45:00
Komentář trenéra hostí Jana Buka: Zápas víc o bojovnosti než o florbale. Vážím si toho, že jsme dvakrát dotáhli dvoubrankové manko.
45:00
44:03
Timeout Kanonýři Kladno modří
43:24
Vyloučen hráč Jakub Olejka družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
40:48
Timeout Florbal Chomutov
40:48
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Jan Trkovský, asistoval Vojtěch Ptáček (4:4).
40:29
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Vojtěch Hartman, asistoval Tobiáš Chromý (4:3).
39:32
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Olejka, asistoval Petr Krob (4:2).
35:51
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Olejka, asistoval Adam Martin (3:2).
34:58
Vyloučen hráč David Mikulec družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
30:14
Vyloučen hráč Vojtěch Hartman družstva Kanonýři Kladno modří na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
23:00
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Petr Burgr, asistoval Petr Krejčík (2:2).
21:32
Branku družstva Kanonýři Kladno modří vstřelil Vojtěch Hartman, asistoval Petr Burgr (2:1).
17:36
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Hennrich, asistoval David Mikulec (2:0).
16:27
Vyloučen hráč Petr Burgr družstva Kanonýři Kladno modří na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
11:09
Vyloučen hráč Ondřej Vršata družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nesportovní chování.
11:09
Vyloučen hráč Ondřej Vršata družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
09:17
Vyloučen hráč Štěpán Křeček družstva Kanonýři Kladno modří na 2 minuty za hrubost.
01:00
Vyloučen hráč Ondřej Vršata družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
00:46
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil David Mikulec, asistoval Adam Manas (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Verner a Jan Knap.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno modří: brankář: Jakub Janoušek; hráči v poli: Štěpán Křeček, Vojtěch Hartman, Matouš Mlejnek, Tobiáš Chromý, Lukáš Spurný