3:1
4:3
- : -

Florbal Teplice - Prague Tigers 11:4
3. Martin Pechatý, 6. Martin Pechatý, 10. Martin Schneider, 20. Lukáš Rudiš, 22. Tomáš Soukup, 25. Martin Sedlmaier, 31. Ondřej Brabec, 51. Ondřej Brabec, 58. Jan Koštoval, 58. Milan Gerhard, 59. Martin Pechatý - 23. Tomáš Ureš, 41. Vítězslav Matěj, 45. Martin Boušek, 59. David Koudelka; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 82; zásahy brankářů: Lukáš Topš 48 - Tomáš Hlava 27; po třetinách: 4:0, 3:1, 4:3;
60:00
střely ve třetí třetině 14:19 pro hosty
60:00
komentář k utkání trenéra Teplic Martina Severy: Dnes jsme si dokázali, že do play-up patříme. Dnešek házíme za hlavu, zítra se jede od nuly. Tahle série nekončí. Díky soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00
Komentář k utkání trenéra Prague Tigers: Děkuji soupeři za fair utkání. Rozhodla naše prospaná první třetina a zítra se sejdem znovu.
60:00
59:59
Skvělé utkání a hala bouří. tak dnes to byl požitek
59:04
A ješte v závěru se s gólama roztrhl pytel, ale na dnešním vítězi to nic nemění.
58:27
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Koudelka, asistoval Tomáš Ureš (11:4).
58:02
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval Ondřej Brabec (11:3).
57:30
A dva slepené góly již davají zápasu klid. Serie se posouvá a zítra hrajeme dále.
57:27
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Milan Gerhard, asistoval Lukáš Rudiš (10:3).
57:03
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Koštoval, asistoval Lukáš Topš (9:3).
57:01
A na gólu do prázdnéí branky se podílel také Topš, který našel Koštovala a ten do prázdné
51:50
Nejdříve Gerhard skvěle zabránil útoku dvou hráčů Tigers na hned Pechatý střela, a Hlava vykopává
50:19
Důležitá, již dnes druhá branka mladého Brabce. Koleduje si na hráče utkání
50:18
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Ondřej Brabec, asistoval Tomáš Soukup (8:3).
50:00
Pechatý se ocitl na zemi, ale trestat se nebude
49:20
Svatoš střela a likviduje Topš
48:30
Hosté se za každou cenu snaží s výsledkem něco udělat a domácí ti dřou jako lvi. Žerou podlahu.
45:50
Konečně se ozývají i domácí fanoušci. a do toho i hosté. V hale to vře.
44:33
Severa špatně rozehrál na hůl Vorlíčka, ten našel u levé tyče volného Bouška a ten k tyči snižuje.
44:32
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Martin Boušek, asistoval Dominik Vorlíček (7:3).
40:32
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Vítězslav Matěj, asistoval Čeněk Kašpar (7:2).
40:01
A v hale se sešlo 82 skvělých diváků. Není to zase moc, vzhledem k důležitosti utkání.
40:00
40:00
Na střely znovu aktivnější hosté a to 13:15 pro Tigers
40:00
39:59
Zatím sledujeme úžasný zápas. Parádní zápas z obou stran, ale více to tam padá domácím.
34:37
A máme zde další nejvyšší pohotovost v řadách Teplic. Ale domácí mají vynikající statistiky ve hře v oslabení
34:36
Vyloučen hráč Lukáš Vyskočil družstva Florbal Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:20
Dnes má Schneider svůj den. On je vždy výborný, ale co dnes dělá s hráči hostí . . .
30:50
Svatoš z Tigers trefuje tyčku Topšovi branky. Již druhá trefená konstrukce branky.
30:27
Stejskal za brankou našel volného Brabce před brankou, a ten gól věnuje své mamince. Dojemné
30:26
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Ondřej Brabec, asistoval Michal Stejskal (7:1).
30:10
Řekl bych, že oba golmani, jsou dnes perfektní
29:20
A na druhé straně šanci Tigers likviduje zase Topš.
28:20
Koštoval vypíchl rozehru Tigers, ale znovu zachraňuje Hlava.
26:30
A znovu skvěle Hlava likviduje šanci Schneidera. Nyní drží golman Tigers svůj tým
25:40
Nabíhající Sedlmaier střela na Hlavu, ale ten bravurně kryje
24:12
Martin Sedlmaier dal sice gól, kdy před golmanem z první vystřelil, ale vše zařídil štírek Schnaider. Nepujčil nikomu míček a našel nádherně volného Sedliče
24:11
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Sedlmaier, asistoval Martin Schneider (6:1).
22:51
Ureš vystřelil po zemi a střela prošla pod nohou Topše, možná střelu tečoval ještě jeden teplický bek
22:50
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Tomáš Ureš, asistoval Dominik Vorlíček (5:1).
22:20
Horák z Tigers - tyč
21:06
Nedáš, dostaneš. Soukup z protiútoku dotlačil míček za golmana Tigers
21:05
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Tomáš Soukup, asistoval Ondřej Brabec (5:0).
19:30
A před koncem třetiny dotlačil míček za Hlavova záda domácí Lukáš Rudiš. Je to k nevíře, ale stav 4:0 po první třetině je z říše snů.
19:26
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Rudiš, asistoval Tomáš Rudolf (4:0).
18:10
Takže nejvíce jsou zde slyšet fanoušci Tigers s bubnem
18:00
Do teplické haly dnes moc lidí (zatím) nezavítalo. Což je škoda. Možná, že tím, že končí jarní prázdniny.
17:40
Domácí ale hrozí z nebezpečných brejků, jako nyní Rudiš, Soukup
16:50
A Tigers jsou stále velice nebezpeční. Je spíše zázrak, že mají na svém kontě zatím nulu
15:40
A je velice rušno před Topšem. Uf Teplice přežili
14:30
Domácí opět ohrožují hostující branku svými vyhlášenými bombami z větší vzdálenosti, ale tak jako v neděli, blokují tyto střely hráči hostí
13:30
A hostujícím Tigers to tam nechce spadnout. Je fakt, že hodně zblokují tepličtí beci a co projde, tak je tam zatím bezchybný Lukáš Topš
11:13
A Teplice přečkali všechny přesilovky bez újmy
09:35
Neskutečné! Domácí šli dokonce jen do tří, ale během početní převahy Tigers, se utrhl mladý Martin Schneider přeběhl celé hřiště, a když už všichni čekali, že zadrbe míček u branky hostí, tak vystřeli pod víko.
09:34
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Schneider, asistoval Martin Pechatý (3:0).
09:12
Vyloučen hráč Tomáš Rudolf družstva Florbal Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:00
Klasicky nebezpečná přesilovka Tigers. Jen to tam spadnout
08:04
A bijeme na zvony, nejvyšší pohotovost. Tigers mají přesilovku
08:03
Vyloučen hráč Ondřej Brabec družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
07:00
Ale to co vycházelo Tigers doma, krosy a střelba z první, jim tady moc nejde.
06:00
Vorlíček si oběhl branku Topše a před gomanem vystřelil. Topš vyráží jen maskou
05:19
Martin Pechatý při nájezdu nic neřešil a před golmanem vystřelil do pravého růžku.
05:18
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý z trestného střílení (2:0).
05:17
A je tady nájezd pro Teplice za faul na unikajícího Soukupa
04:30
Pěkná střela Rudiše z půlky zaměstnala Hlavu
02:34
A néé moc povedená střela Martina Pechatého nakonec skončila za zády Hlavy. Nutno zmínit, že před brankou dobře clonil Koštoval
02:33
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval Lukáš Rudiš (1:0).
01:50
A Severa poprvé prověřuje také hostujícího golmana Hlavu
01:00
A v první minutě už dvakrát zaměstnali domácího golmana Topše hostující hráči
00:01
Tak s čím novým se ukáže domácí tým? Necháme se překvapit.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Tigers: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Tomáš Ureš, Jiří Horák, Dominik Vorlíček, Radim Tůma, Martin Boušek
00:00
Line-up domácích Florbal Teplice: brankář: Lukáš Topš; hráči v poli: Martin Sedlmaier, Martin Pechatý, Martin Severa, Jan Koštoval, Martin Schneider
00:00
Vítejte u online přenosu z teplické sportovní haly, kde se odehraje třetí zápas play-up. Domácí tým Florbal Teplice balancuje na hraně propasti, protože první dvě utkání na hřišti Prague Tigers prohráli. Sobotní zápas v Čakovicích nevypadal z pohledu Teplic až tak beznadějně a na ten by jsme měli dnes navázat. Tak za chvíli začínáme.