1:0
5:2
- : -

TJ Slovan Havířov - FBC ORCA KRNOV 6:3
24. František Kyc, 36. Jan Drong, 36. Kamil Soják, 42. Jan Drong, 42. Jakub Hloušek, 44. Kamil Soják - 10. Vladimír Pavlík, 37. Vladimír Pavlík, 40. Štěpán Čevela; rozhodčí: Filip Fňukal - Filip Vrchovský; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Vrba ? - Dominik Kotásek ?; po třetinách: 0:1, 1:0, 5:2;
45:00
43:02
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Kamil Soják bez asistence (6:3).
42:28
Timeout FBC ORCA KRNOV
41:56
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jakub Hloušek, asistoval Kamil Soják (5:3).
41:23
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jan Drong, asistoval František Kyc (4:3).
39:08
Timeout TJ Slovan Havířov
39:08
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Štěpán Čevela, asistoval Dominik Novák (3:3).
36:39
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Vladimír Pavlík, asistoval Albert Ranostaj (3:2).
35:38
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Kamil Soják, asistoval Jakub Hloušek (3:1).
35:24
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jan Drong, asistoval Kryštof Fusek (2:1).
34:55
Vyloučen hráč Jan Kořistka družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hra rukou.
30:00
30:00
25:58
Vyloučen hráč Václav Kyc družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
23:27
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil František Kyc, asistoval Jan Brija (1:1).
19:14
Vyloučen hráč Matyáš Směšný družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
09:40
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Fňukal a Filip Vrchovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ORCA KRNOV: brankář: Adam Daněk; hráči v poli: Dominik Novák, Václav Borák, Štěpán Čevela, Matyáš Směšný, Ondřej Bohačík
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Lukáš Vrba; hráči v poli: David Vrána, Jan Brija, Kryštof Fusek, František Kyc, Jan Drong