2:0
0:1
- : -

F.C. Vorms Praha - SK Black Dragons - E.P. B 2:1
14. Petr Michálek, 24. Filip Smrž - 35. Michal Laštovka; rozhodčí: Lukáš Polanský - Jakub Tázler; vyloučení: 0:2 + Tomáš Zimmer OS; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Černý ? - Marek Škeřík ?; po třetinách: 0:0, 2:0, 0:1;
36:00
34:15
Branku družstva SK Black Dragons - E.P. B vstřelil Michal Laštovka, asistoval Martin Javor (2:1).
33:41
Timeout SK Black Dragons - E.P. B
28:46
Vyloučen hráč Tomáš Zimmer družstva SK Black Dragons - E.P. B na 2 minuty za sekání.
28:46
Vyloučen hráč Tomáš Zimmer družstva SK Black Dragons - E.P. B na 2 minuty za nesportovní chování.
28:46
Vyloučen hráč Tomáš Zimmer družstva SK Black Dragons - E.P. B - osobní trest.
24:00
24:00
23:21
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Filip Smrž, asistoval Petr Michálek (2:0).
13:41
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Petr Michálek, asistoval Tomáš Jícha (1:0).
12:00
12:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Polanský a Jakub Tázler.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Black Dragons - E.P. B:
00:00
Line-up domácích F.C. Vorms Praha: brankář: Lukáš Černý; hráči v poli: Martin Sýkora, Petr Michálek, Tomáš Jícha, Ladislav Řehoř, Filip Smrž