2:2
2:1
- : -

F.C. Vorms Praha - IBK Kubánský Klan C 5:3
9. Tomáš Jícha, 13. Břetislav Klápště, 21. Tomáš Jícha, 28. Ladislav Řehoř, 31. Ladislav Řehoř - 13. Josef Vlček, 23. Ladislav Němeček, 32. Ladislav Němeček; rozhodčí: Jakub Jangl - Vojtěch Stárek; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Černý ? - Pavel Janeček ?; po třetinách: 1:0, 2:2, 2:1;
32:54
Vyloučen hráč Tomáš Jícha družstva F.C. Vorms Praha na 2 minuty za hrubost.
32:54
Vyloučen hráč Filip De Pina družstva IBK Kubánský Klan C na 2 minuty za hrubost.
32:54
31:39
Branku družstva IBK Kubánský Klan C vstřelil Ladislav Němeček, asistoval Jan Paulovič (5:3).
30:13
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Ladislav Řehoř, asistoval Jiří Braüer (5:2).
27:15
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Ladislav Řehoř, asistoval Tomáš Jícha (4:2).
24:00
24:00
22:21
Branku družstva IBK Kubánský Klan C vstřelil Ladislav Němeček, asistoval Pavel Kohout (3:2).
20:57
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Tomáš Jícha, asistoval Ladislav Řehoř (3:1).
17:15
Vyloučen hráč Filip De Pina družstva IBK Kubánský Klan C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:52
Branku družstva IBK Kubánský Klan C vstřelil Josef Vlček, asistoval Pavel Kohout (2:1).
12:27
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Břetislav Klápště, asistoval Tomáš Jícha (2:0).
12:00
12:00
08:25
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil Tomáš Jícha, asistoval Vojtěch Sýkora (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Jangl a Vojtěch Stárek.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Kubánský Klan C:
00:00
Line-up domácích F.C. Vorms Praha: brankář: Lukáš Černý; hráči v poli: Radek Štengl, Martin Sýkora, Břetislav Klápště, Tomáš Jícha, Ladislav Řehoř