1:1
0:1
- : -

Florbal Exelsior Havířov - IBK Hradec Králové 8:3
4. Karolína Šablaturová, 4. Vendula Šimonová, 10. Vendula Šimonová, 12. Alexandra Hegingerová, 18. Alexandra Hegingerová, 19. Karolína Šablaturová, 20. Tereza Nykodymová, 32. Denisa Gawryšová - 17. Lenka Karalová, 35. Anna Miholová, 45. Jitka Romančáková; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 4:0; využití: 0:0; diváků: 24; zásahy brankářů: Michaela Hanzesová 30 - Adéla Reslerová 27; po třetinách: 7:1, 1:1, 0:1;
60:00
Počet střel na bránu v 3. třetině: D-10, H-12
60:00
Komentíář trenéra domácích pana Tomáše Kozlíka: "Luxusní první třetina, která nám vyhrála zápas. Postupem času jsme bohužel začli vypadávat z role a díky tomu nás soupeř zatlačil. Jsem rád, že se nám v základní části povedlo zvítězit i proti Hradci a těšíme se na playoff. Výborně jsme odehráli naše oslabení. Díky soupeři za utkání"
60:00
Komentář trenéra hostujících pana Janečka: Dnes to byl výkon z říše snů. Po první třetině bych roztrhal trenérskou licenci. Holky se musí vzpamatovat a já si musím dát asi pivo. Díky soupeři za zápas.
57:49
Vyloučen hráč Kateřina Holešová družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:49
Holešová teď sama neví za co je vyloučena, podle rozhodčích to přehnala se svým důrazem
52:00
Vyloučen hráč Tereza Nykodymová družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
49:38
Vyloučen hráč Alexandra Hegingerová družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za vysoká hokejka.
49:12
Odložené vyloučení domácích
47:28
Šimonová nabrala rychlost a našla před prázdnou brankou Brůžkovou, ta však míček do branky uklidit nedokázala
46:18
Hra je přerušena, domácí kapitánka odchází z hřiště s bolestivou grimasou
45:43
Gawryšová z bezprostřední blízkosti trefila pouze hostující brankářku
44:28
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Jitka Romančáková, asistoval Niké Hazuková (8:3).
39:41
Hostující kapitánka teď založila nadějnou akci, ze které však byl pouze míček v rohu
34:46
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Anna Miholová, asistoval Jitka Romančáková (8:2).
34:46
Povedená akce hostujících hráček. Romančáková backhandem našla před prázdnou brankou Miholovou, a ta trefila odkrytou bránu
34:01
Hostující Knapová si vyběhla z rohu do střely, ale trefila pouze trojblok domácích
32:52
Brůžková chybovala v rozehrávce. Následné přečíslení 3 na 1 hostující hráčky nevyužily
31:34
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Denisa Gawryšová, asistoval Kateřina Holešová (8:1).
31:34
Holešová se prodrala po mantinelu jako její věrný fanoušek frenchbulldog Kevin a naservírovala do prázdné branky Gawryšové, která už měla jednoduchou pozici
30:20
Torpedo se ubránilo, ale na míčku je dále Hradec
29:11
První vážnější šanci hostí likviduje za pomoci Nykodymové domácí brankářka
28:05
Vyloučen hráč Hana Brůžková družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
25:15
Gawryšová si vyjela z rohu a pokusila se prostřelit hostující brankářku od mantinelu
19:18
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tereza Nykodymová, asistoval Alexandra Hegingerová (7:1).
19:18
Torpedo je dnes v Horní Suché k nezastavení. Svůj první gól ve žlutém dresu střílí Nykodymová
18:55
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Karolína Šablaturová, asistoval Hana Brůžková (6:1).
18:55
Při odloženém vyloučení se prosazuje opět Šablaturová
17:24
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Alexandra Hegingerová, asistoval Michaela Schindlerová (5:1).
17:24
Torpedo rychle odpovídá, ze středu hřiště se prosazuje Hegingerová
16:01
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Lenka Karalová, asistoval Jitka Romančáková (4:1).
16:01
Poprvé se prosazuje také Hradec. Romančáková našla z poza brány Karalovou, která již měla odkrytou bránu
11:46
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Alexandra Hegingerová, asistoval Tereza Nykodymová (4:0).
11:46
Nenápadné nahození od mantinelu a domácí děvčata vedou již 4:0
11:11
Závar před domácí brankou vyřešila Hanzesová za pomoci obránkyně s velkými problémy
09:56
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Vendula Šimonová, asistoval Karolína Šablaturová (3:0).
09:56
Další branka domácích a opět u toho je tahle nezastavitelná dvojce. Tentokrát z velkého brankoviště skóruje Šimonová
09:33
Pokorná prošla přes obránkyni a ocitla se sama před hostující brankářkou, která ji však vychytala