0:0
0:0
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - ACEMA Sparta Praha 0:1
1. Lucie Zemanová; rozhodčí: Jessica Keszi - Tomáš Nechutný; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Andrea Kalivodová ? - Magdaléna Valentová ?; po třetinách: 0:1, 0:0, 0:0;
36:00
34:37
Timeout ACEMA Sparta Praha
26:21
Vyloučen hráč Nikola Gorinová družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
12:00
12:00
03:09
Vyloučen hráč Veronika Pavlíčková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za špatné střídání.
00:47
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lucie Zemanová, asistoval Stela Lukovská (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jessica Keszi a Tomáš Nechutný.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Magdaléna Valentová; hráči v poli: Stela Lukovská, Aneta Navrátilová, Veronika Pavlíčková, Julie Pecinová, Lucie Zemanová
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Andrea Kalivodová; hráči v poli: Viktorie Plasová, Kateřina Ciblová, Linda Zborníková, Nela Peteříková, Nikola Gorinová