1:3
1:2
- : -

FbŠ Bohemians B - Kanonýři Kladno bílí 2:8
30. Kryštof Vobořil, 41. Kryštof Vobořil - 4. Jakub Kináč, 6. Lukáš Spurný, 13. Erik Weglarz, 17. Jakub Šoch, 19. Michal Dvořák, 23. Daniel Hurych, 33. Michal Dvořák, 44. Jakub Šoch; rozhodčí: Michal Kolář - Jakub Dragoun; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Adam Hubený ? - Jiří Vondra ?; po třetinách: 0:3, 1:3, 1:2;
45:00
43:26
Branku družstva Kanonýři Kladno bílí vstřelil Jakub Šoch bez asistence (2:8).
40:02
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Kryštof Vobořil, asistoval Adam Hubený (2:7).
38:20
Vyloučen hráč Marek Havelka družstva Kanonýři Kladno bílí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:19
Vyloučen hráč Štěpán Křeček družstva Kanonýři Kladno bílí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:37
Timeout FbŠ Bohemians B
35:34
Vyloučen hráč Ondřej Kučera družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
32:34
Branku družstva Kanonýři Kladno bílí vstřelil Michal Dvořák, asistoval Lukáš Spurný (1:7).
30:00
30:00
29:55
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Kryštof Vobořil, asistoval Matouš Michalko (1:6).
22:51
Branku družstva Kanonýři Kladno bílí vstřelil Daniel Hurych, asistoval Erik Weglarz (0:6).
18:12
16:50
Branku družstva Kanonýři Kladno bílí vstřelil Jakub Šoch bez asistence (0:4).
15:00
15:00
12:59
Branku družstva Kanonýři Kladno bílí vstřelil Erik Weglarz, asistoval Marek Havelka (0:3).
05:14
Branku družstva Kanonýři Kladno bílí vstřelil Lukáš Spurný, asistoval Štěpán Křeček (0:2).
03:59
Branku družstva Kanonýři Kladno bílí vstřelil Jakub Kináč, asistoval Karel Frýba (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Kolář a Jakub Dragoun.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno bílí:
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians B: brankář: Adam Hubený; hráči v poli: Vojtěch Procházka, Kryštof Vobořil, Jan Strniště, David Šubert, David Košík