2:0
1:0
- : -

Viking TJ Kobylisy - FbŠ Bohemians B 7:0
2. Lukáš Procházka, 4. Vít Komorný, 8. Matěj Víšek, 10. David Sus, 19. Vít Komorný, 25. Matěj Víšek, 42. Matěj Víšek; rozhodčí: Jakub Dragoun - Lukáš Unger; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Šteffel ? - Adam Hubený ?; po třetinách: 4:0, 2:0, 1:0;
45:00
41:32
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Matěj Víšek, asistoval Alexander McIntosh (7:0).
35:03
A jdeme do čtyřech.
34:50
Vyloučen hráč Kryštof Vobořil družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání.
33:08
Vyloučen hráč Šimon Železný družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
32:00
Zdravím všechny diváky. Vítejte u sledování tohoto zápasu. Právě začala třetí třetina. Skóre i průběh zápasu je jednoznačný, Kobylisy dominují. Je to nuda!
30:00
30:00
24:04
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Matěj Víšek, asistoval Lukáš Procházka (6:0).
18:07
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Vít Komorný, asistoval Vojtěch Karnet (5:0).
15:00
15:00
09:05
Timeout FbŠ Bohemians B
09:05
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil David Sus, asistoval Lukáš Procházka (4:0).
07:44
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Matěj Víšek, asistoval Marek Dostál (3:0).
03:31
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Vít Komorný, asistoval Adam Kropík (2:0).
01:12
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Lukáš Procházka, asistoval Matěj Víšek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Dragoun a Lukáš Unger.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians B: brankář: Adam Hubený; hráči v poli: Vojtěch Procházka, Kryštof Vobořil, David Šubert, Maxmilián Bursík, Jan Strniště