1:2
0:2
- : -

FBC Žraloci Příbram - Viking TJ Kobylisy 2:6
9. Matěj Fiala, 28. Dominik Černý - 7. Marek Dostál, 8. Adam Kropík, 22. Lukáš Procházka, 22. Matěj Víšek, 31. Vít Komorný, 36. Vojtěch Karnet; rozhodčí: Michal Kolář - Lukáš Unger; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Vopěnka ? - Vojtěch Černý ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 0:2;
45:00
40:48
Rádi bychom vás informovali o hře, ale vlastně není moc o čem.
35:44
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Vojtěch Karnet, asistoval Vít Komorný (2:6).
32:42
2 krosové přihrávky před brankou hostí a dvakrát se fanoušci domácích drží za hlavu.
30:52
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Vít Komorný, asistoval Vojtěch Hammeršmíd (2:5).
30:52
Právě jsme byli svědky vymetení veškerých pavučin v brance domácích. Klobouk dolů před střelcem.
30:00
30:00
28:40
Vyloučen hráč Mark McIntosh družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře.
27:35
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil Dominik Černý bez asistence (2:4).
27:35
Nepřesná rozehrávka hostů znamená krásnou nahrávku na střed a nekompromisní zakončení Černého.
26:00
Hra se dostala do fáze, kdy se probudili všichni a rodící se šance maří zákroky brankářů.
21:52
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Matěj Víšek, asistoval Alexander McIntosh (1:4).
21:52
2 střely z půlky znamenají 2 slepené góly a lehce pošramocené sebevědomí brankáře domácích.
21:42
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Lukáš Procházka, asistoval Šimon Železný (1:3).
20:45
Střelci obou týmů dnes hrají spíše americký fotbal, nebo alespoň míří na tak vysoké branky.
19:05
Šancí ubývá, snad se z toho nestane pravidlo.
16:57
Druhá třetina aktivnější, hráči dokonce absolvovali pár osobních soubojů.
15:00
15:00
14:33
Zajímavá situace pro domácí, následně pro hosty, nevyužito.
13:17
Ospalá hra se mění v dřevorubeckou soutěž, rozhodčí nemají lehkou práci.
09:18
Zatím stále čekáme na zajímavou kombinaci, snad se jí dočkáme alespoň do konce třetiny.
08:11
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil Matěj Fiala, asistoval Roman Čejda (1:2).
08:11
Oba týmy se nám lehce probudily. Jediní, kdo zůstal spát jsou brankáři.
07:40
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Adam Kropík, asistoval Matěj Víšek (0:2).
06:41
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil Marek Dostál, asistoval Šimon Železný (0:1).
03:42
Trenér hostů si dnešní ráno asi málo zařídil. Slyšíme pokyny pouze: "zajeď tam, necouvej. "
02:40
Právě jsme byli svědky zajímavých situací na obou stranách, doufejme, že týmy přiloží pod kotlem a odrazí se to na teplotě v hale.
02:00
První zákrok brankáře domácích, nic složitého.
01:30
Sledujeme ospalý vstup do zápasu, v těchto ranních hodinách se není čemu divit. Probuzení jsou zatím jen trenéři obou celků.