1:5
1:1
- : -

IBK Kubánský Klan - FBC Kralupy n/V 4:6
3. Matěj Halouska, 7. Pavel Šusta, 26. Filip Dotlačil, 31. Pavel Šusta - 20. Milan Kocián, 21. Jakub Manek, 22. Lukáš Carvan, 26. Jakub Manek, 30. Milan Kocián, 40. Lukáš Carvan; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 3:4; využití: 0:1; zásahy brankářů: Lukáš Vlasatý ? - David Kozel ?; po třetinách: 2:0, 1:5, 1:1;
45:00
39:19
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Lukáš Carvan, asistoval Jan Řehák (4:6).
38:49
Trestné střílení družstva IBK Kubánský Klan neproměnil Matěj Halouska.
38:39
Trestné střílení družstva FBC Kralupy n/V neproměnil Milan Kocián.
33:51
Vyloučen hráč Jan Řehák družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:40
Vyloučen hráč Lukáš Carvan družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za nesportovní chování.
31:40
Vyloučen hráč Jiří Kroulík družstva IBK Kubánský Klan na 2 minuty za nesportovní chování.
30:18
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil Pavel Šusta, asistoval Jonáš Pavlík (4:5).
30:00
30:00
29:36
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Milan Kocián, asistoval Jan Suk (3:5).
25:30
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil Filip Dotlačil, asistoval Pavel Šusta (3:4).
25:11
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jakub Manek, asistoval Petr Husťák (2:4).
24:15
Vyloučen hráč Pavel Šusta družstva IBK Kubánský Klan na 2 minuty za blokování hokejky.
21:49
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Lukáš Carvan, asistoval Petr Husťák (2:3).
20:04
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jakub Manek, asistoval Jan Řehák (2:2).
19:23
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Milan Kocián, asistoval Petr Husťák (2:1).
18:41
Vyloučen hráč Lukáš Carvan družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
06:50
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil Pavel Šusta, asistoval Jakub Valchář (2:0).
03:57
Vyloučen hráč Matouš Tichý družstva IBK Kubánský Klan na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:33
Vyloučen hráč Filip Janouch družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za sekání.
02:11
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil Matěj Halouska z trestného střílení (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Jan Gross.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kralupy n/V: brankář: David Kozel; hráči v poli: Jan Suk, Jan Řehák, Vladislav Kučera, Lukáš Carvan, Jakub Manek