1:1
0:1
- : -

TJ Sokol Nové Strašecí - SK Florbal Benešov 4:4
4. Eliška Malíková, 8. Adéla Šipošová, 9. Eliška Malíková, 13. Klára Bačkovská - 6. Veronika Říhová, 6. Eliška Podoláková, 12. Denisa Hebíková, 24. Nina Blichová; rozhodčí: Ondřej Jícha - Stanislav Lepič; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Nikola Nosková ? - Tereza Podoláková ?; po třetinách: 3:2, 1:1, 0:1;
30:00
29:51
Timeout SK Florbal Benešov
27:20
Vyloučen hráč Veronika Bláhová družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
26:00
Timeout TJ Sokol Nové Strašecí
23:21
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Nina Blichová bez asistence (4:4).
20:00
20:00
16:42
Vyloučen hráč Karolína Bernasová družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
13:51
Vyloučen hráč Adéla Šipošová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:09
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Klára Bačkovská, asistoval Eliška Malíková (4:3).
11:53
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Denisa Hebíková bez asistence (3:3).
10:00
10:00
08:49
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Eliška Malíková, asistoval Adéla Šipošová (3:2).
07:11
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Adéla Šipošová, asistoval Eliška Malíková (2:2).
06:16
Vyloučen hráč Karolína Bernasová družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hra rukou.
05:25
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Eliška Podoláková, asistoval Veronika Bláhová (1:2).
05:03
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Veronika Říhová bez asistence (1:1).
03:08
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Eliška Malíková, asistoval Klára Bačkovská (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jícha a Stanislav Lepič.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Nové Strašecí: brankář: Nikola Nosková; hráči v poli: Adéla Šipošová, Štěpánka Povolná, Eliška Malíková, Klára Bačkovská, Kateřina Bünterová