0:3
2:1
- : -

Panthers Praha - TJ Sokol Nové Strašecí 2:6
25. Monika Rožumbergová, 27. Lucie Švachová - 2. Nicol Hyková, 7. Klára Bačkovská, 13. Eliška Malíková, 18. Kateřina Bünterová, 19. Adéla Šipošová, 25. Eliška Malíková; rozhodčí: Ondřej Jícha - Stanislav Lepič; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tereza Rožumbergová ? - Nikola Nosková ?, Nela Pravdová ?; po třetinách: 0:2, 0:3, 2:1;
30:00
27:17
Vyloučen hráč Klára Bačkovská družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za blokování hokejky.
26:07
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lucie Švachová, asistoval Jolana Chládková (2:6).
24:41
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Monika Rožumbergová, asistoval Nicola Braunová (1:6).
24:13
Timeout Panthers Praha
24:13
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Eliška Malíková, asistoval Adéla Šipošová (0:6).
20:00
Střídání brankáře. Nový brankář Nela Pravdová družstva TJ Sokol Nové Strašecí
20:00
20:00
19:43
Vyloučen hráč Veronika Kučerová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání.
18:50
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Adéla Šipošová, asistoval Eliška Malíková (0:5).
17:15
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Kateřina Bünterová bez asistence (0:4).
13:23
Vyloučen hráč Lucie Drábková družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
12:14
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Eliška Malíková, asistoval Klára Bačkovská (0:3).
10:00
10:00
06:06
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Klára Bačkovská, asistoval Eliška Malíková (0:2).
01:00
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Nicol Hyková, asistoval Veronika Kučerová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jícha a Stanislav Lepič.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Nové Strašecí: brankář: Nikola Nosková; hráči v poli: Adéla Šipošová, Štěpánka Povolná, Eliška Malíková, Klára Bačkovská, Kateřina Bünterová