0:5
0:7
- : -

DDM Horní Počernice ORKA - Floorball Club FALCON 0:15
7. Radek Blažek, 8. Kryštof Pospíšil, 14. Kryštof Pospíšil, 17. Jan Plášil, 25. Jakub Hejzlar, 27. David Klabzuba, 29. Adam Stehlík, 30. David Urban, 36. Patrik Blažek, 38. Radovan Beneš, 41. Radek Blažek, 42. Radovan Beneš, 43. Kryštof Pospíšil, 45. Alexander Marek Bera, 45. David Klabzuba; rozhodčí: Michal Větrovec - Marek Střída; vyloučení: 6 + Jakub Povolný 5 + Filip Hejtík ČK2:3; využití: 0:2; zásahy brankářů: Jiří Rejman ?, Dominik Řeřábek ? - Matěj Soufflet ?; po třetinách: 0:3, 0:5, 0:7;
45:00
44:41
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil David Klabzuba, asistoval Patrik Blažek (0:15).
44:21
Vyloučen hráč Šimon Mestek družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za bránění ve hře.
44:21
Vyloučen hráč Kryštof Pospíšil družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost.
44:09
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Alexander Marek Bera, asistoval František Petrus (0:14).
42:20
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Kryštof Pospíšil, asistoval Patrik Blažek (0:13).
41:07
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Radovan Beneš, asistoval Alexander Marek Bera (0:12).
40:15
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Radek Blažek, asistoval David Klabzuba (0:11).
38:08
Vyloučen hráč Tadeáš Přibil družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:49
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Radovan Beneš, asistoval Jakub Hejzlar (0:10).
35:03
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Patrik Blažek, asistoval David Klabzuba (0:9).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Dominik Řeřábek družstva DDM Horní Počernice ORKA
30:00
30:00
29:41
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil David Urban, asistoval Šimon Štěpan (0:8).
28:43
Vyloučen hráč Adam Šindelář družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
28:10
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Adam Stehlík, asistoval Filip Ouředníček (0:7).
26:56
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil David Klabzuba, asistoval Jakub Hejzlar (0:6).
26:44
Vyloučen hráč Patrik Polák družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za sekání.
24:19
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Hejzlar, asistoval Radek Blažek (0:5).
22:12
Timeout DDM Horní Počernice ORKA
22:12
Vyloučen hráč Patrik Polák družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za bránění ve hře.
20:29
Vyloučen hráč Radek Blažek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
20:26
Vyloučen hráč Filip Ouředníček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za blokování hokejky.
16:34
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jan Plášil, asistoval Jakub Hejzlar (0:4).
15:00
15:00
13:08
13:08
Vyloučen hráč Jakub Povolný družstva DDM Horní Počernice ORKA na 5 minut za nesportovní chování.
13:08
Vyloučen vedoucí Filip Hejtík družstva DDM Horní Počernice ORKA do konce utkání.
07:12
06:23
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Radek Blažek, asistoval Kryštof Pospíšil (0:1).
02:48
Vyloučen hráč Karel Kicherer družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za sekání.