4:1
1:4
- : -

Floorball Club FALCON - SK Florbal Benešov 9:8
3. Radek Blažek, 5. Filip Ouředníček, 7. Adam Stehlík, 7. Adam Stehlík, 18. Radek Blažek, 18. Adam Stehlík, 23. Jan Plášil, 27. Jan Plášil, 41. Jakub Hejzlar - 10. Jakub Švarc, 11. František Flášar, 12. Jonáš Vrkoslav, 17. Jonáš Vrkoslav, 35. Tomáš Matějů, 41. Tomáš Matějů, 42. Jakub Švarc, 45. Vít Novák; rozhodčí: Michal Větrovec - Marek Střída; vyloučení: 5:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Matěj Soufflet ? - Roman Hašek ?; po třetinách: 4:3, 4:1, 1:4;
45:00
44:26
Timeout SK Florbal Benešov
44:26
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Vít Novák bez asistence (9:8).
42:17
Vyloučen hráč Matěj Soufflet družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nesportovní chování.
41:30
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Jakub Švarc, asistoval Tomáš Lapáček (9:7).
40:49
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Tomáš Matějů, asistoval František Flášar (9:6).
40:17
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Hejzlar bez asistence (9:5).
38:07
Vyloučen hráč Šimon Štěpan družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
34:33
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Tomáš Matějů, asistoval Jakub Hart (8:5).
33:50
Vyloučen hráč Patrik Blažek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
26:07
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jan Plášil, asistoval David Klabzuba (8:4).
22:52
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jan Plášil, asistoval Filip Ouředníček (7:4).
18:22
Vyloučen hráč Vít Novák družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
17:45
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Adam Stehlík, asistoval Jakub Hejzlar (6:4).
17:13
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Radek Blažek, asistoval David Klabzuba (5:4).
16:07
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Jonáš Vrkoslav, asistoval Matěj Mika (4:4).
15:00
15:00
11:37
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Jonáš Vrkoslav, asistoval Jakub Švarc (4:3).
10:32
Vyloučen hráč Adam Stehlík družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za bránění ve hře.
10:14
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil František Flášar, asistoval Tomáš Matějů (4:2).
09:00
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Jakub Švarc, asistoval Lukáš Koukol (4:1).
07:10
Vyloučen hráč Filip Ouředníček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
06:13
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Adam Stehlík, asistoval Jan Plášil (4:0).
06:02
04:05
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Filip Ouředníček, asistoval Jan Plášil (2:0).
02:14
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Radek Blažek, asistoval Kryštof Pospíšil (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Větrovec a Marek Střída.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov: brankář: Roman Hašek; hráči v poli: Lukáš Koukol, Jakub Švarc, Jonáš Vrkoslav, Tomáš Lapáček, Matěj Mika