2:1
1:1
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr 6:5pn
5. Rasmus Mårgård, 6. Rasmus Mårgård, 16. Richard Kellenberger, 19. Hugo Marx, 42. Jakub Pekárek, N František Jílek - 4. David Hasman, 5. Tobiáš Uhřík, 13. Tomáš Fodor, 22. Tobiáš Uhřík, 37. Tobiáš Uhřík; rozhodčí: Dominik Dolejš - Václav Lauda; vyloučení: 1:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Alexandre Bouazra ? - David Křeček ?; po třetinách: 2:3, 2:1, 1:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr hráč Michal Mašek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč František Jílek a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr hráč Tobiáš Uhřík a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč Richard Kellenberger a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr hráč Štěpán Zavoral , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
43:16
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
41:57
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jakub Pekárek bez asistence (5:5).
39:08
Vyloučen hráč David Hasman družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
36:26
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tobiáš Uhřík bez asistence (4:5).
34:08
Vyloučen hráč Adam Hrdina družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za špatné střídání.
31:51
Vyloučen hráč Jakub Pekárek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
27:28
Vyloučen hráč Tobiáš Uhřík družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.
21:34
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tobiáš Uhřík, asistoval David Zeman (4:4).
18:33
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Hugo Marx, asistoval Tomáš Petr Martan (4:3).
15:13
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Richard Kellenberger, asistoval Hugo Marx (3:3).
15:00
15:00
12:48
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tomáš Fodor, asistoval Michal Mašek (2:3).
05:52
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Rasmus Mårgård, asistoval Viktor Císař (2:2).
04:42
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Rasmus Mårgård, asistoval Jakub Pekárek (1:2).
04:05
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil Tobiáš Uhřík, asistoval Michal Mašek (0:2).
03:22
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr vstřelil David Hasman, asistoval David Zeman (0:1).
02:25
Vyloučen hráč Tomáš Zuska družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr na 2 minuty za sekání.